Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Történelem tanárom szerint...

Történelem tanárom szerint Leninék nem voltak még olyan gonoszak, mint a későbbi kommunisták. Én ezt kifogásoltam és kaptam egy töri egyest. Fordulhatok jogorvoslattal valahova?

Figyelt kérdés

Úgy fogalmaztam, hogy egy hatalommániás háborús bűnöst nem kellene relativizálni. Ekkor felállított és addig kérdezgetett amíg valamin hibáztam és adhatott egy karót.


Egyébként rendszeresek a kormányellenes megjegyzései, egyébként se kedvel engem túlságosan, mert a kockás ingesekkel is nyíltan kifejeztem az ellenérzésemet, viszont úgy gondolom szaktárgyból érdemjegyet nem adhat ilyenért.


Nem mintha számítana egyébként, csak ugye az elvek.


2017. jún. 3. 14:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#12


Minek veszekedni, ha verekedni is lehet?! :) (és egyéb demokratikus, és haladó elvek)

2017. jún. 3. 16:41
 12/18 anonim ***** válasza:

Pro Patria: Ezt tök jól felhozod, csak minek? Semmi köze hozzá, hogy attól még, hogy Lenin is a történelem szemétdombjára való, Sztálin, Mao és a többiek hatványozták a gaztetteit.

Tudod, ahogy az sem relativizálás ha kimondjuk, hogy a mostani banda raklapokkal lop, az előzőnek meg csak egy Nokiás doboz jutott.


Valószínűleg az idézetedből is lehagytad pont azt a részt ami bizonyítaná, hogy nem torzult a marxizmus. Ugyanis pont nem a legfőbb részeket vizsgálja. Marx hol biztatott népirtásra, éheztetésre? Mégis a nevében népirtottak meg éheztettek. Ez ne lenne torzítás? Utópia a kommunizmus, de az ahogy és amit csináltak Marx mögé bújva, az csak marginálisan összeegyeztethető.


Kicsit olyan, mintha úgy akarnánk meccset nyerni, hogy az ellenfél összes játékosát elföldeljük, holott az edzőbá csak azt mondta, hogy adjunk bele mindent ami tőlünk telik. :-D


(nem, nem olvastam Marxot, csak nem tartom egyértelmű bizonyítéknak az idézetedet arra, hogy Marx is azt akarta amit Lenin, Sztálin, Mao, Rákosi, meg a többiek csináltak)

2017. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, pedig szerintem is igaza van a történelem tanárodnak.
2017. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt meg azért kétlem, hogy addig kérdezgetett, amíg 1, azaz egy hibáért karót adhatott. Nem csak te érezted így a vitátok után?
2017. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#4: Azzal nem ábrázolta jóságosnak Lenint, hogy kimondta: Sztálin rosszabb volt. Az meg már végképp csak feltételezés, hogy Lenin is olyan lett volna, mint Sztálin, ha tovább él és ugyanazok a lehetőségei. Puszta találgatás részedről. A tipikus "mi lett volna, ha...?" kategória.
2017. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A gulágok, kolhozok alapjait ő rakta le. Akkor miről beszélünk?
2017. jún. 3. 20:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Arról, hogy Sztálin, vagy éppen Mao, "túltett" rajta.
2017. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
lépj be a Fidelitasba, azok olyan értelmesek mint te :-D
2017. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!