Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Jeremy Corbyn illetőleg a...

Ha Jeremy Corbyn illetőleg a Munkáspárt megnyeri a választást, akkor a Fidesz újabb szövetségest veszít, és megint elmarad a lázadás a liberálisok ellen?

Figyelt kérdés

Hollandiában Wilders vesztett.

Macron lett a francia elnök.

Merkel és Schulz közt zsákutcában van.


Ha Theresa May mégis veszít mert esélyes a legutóbbi közvéleménykutatást látva, fej fej mellett vannak, akkor az is a magyar kormány ellen szól? Külpolitikailag természetesen.


mit gondoltok?



2017. jún. 6. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Legalább is egy jobboldali szövetségest aki nem EU építő veszítene úgyértem.
2017. jún. 6. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Annyira úgysem zavarja, jó meleg van neki Putyin hátsójában.
2017. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi az esélye hogy nyer a Labour. Mivel helyi szinten kell a jelöltek népszerűségét nézni. Így csalóka a fej-fej melletti mérés.


Szerintem Corbyn sem az Eu feltétlen híve. Pl. nem írna ki újra népszavazást a Brexitről ha nyerne.

Orbán szereti a baloldalt összemosni a liberálisokkal, de nagyon különböző főleg Nyugaton. Nézd meg a VVD-t Hollandiában, jobboldali liberális párt.


Magyarországon rá lettek tolva a liberálisok a baloldalra, egyrészt mert velük léptek koalicióra, másrészt pedig mert a Fideszen kívül más jobboldal nem létezhet - kiáltja Orbán. Ezért buzzizzák Vonát is !!


Nézd meg Lengyelországot ott van egy progresszív jobboldal, és a retrográd populista. Kérdés: Melyik jobb oldali párnak az alteregója a Fidesz, (ők küldik az import tüntetőket is hazánkba márc 15-ére!)

2017. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy különösebb hatása lenne. Trump, a nagy "szövetséges" is tesz rájuk. Igaz, én már a győzelmekor sem tudtam, hogy mire ez a nagy fideszes örömmámor.
2017. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!