Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalokat vajon milyen...

A mai fiatalokat vajon milyen céllal, és mennyi pénzből hergelik, manipulálják bizonyos magánemberek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés évek óta foglalkoztat, de ahogy elnézem most kezd a tetőfokára hágni ez a dolog.


Bizonyos médiumok teljes szervezettséggel, felkészülten és agresszívan, de nagyon okosan manipulálják a közvéleményt, lázadásközeli hangulatot keltve.


A cél egyértelmű: a még manipulálható és még nevelhető-alakítható fiatal polgárokat (akiknek valószinűleg elege van a kormányból, mert ezeken a médiumokon nőttek fel) foggal körömmel a kormány ellen uszítják, tegyen vagy mondjon a kormány bármit. Lassan eljutunk odáig, hogy ha ezek a "bizonyos médiumok" azt írják le, hogy az ég piros akkor már azért fognak utcára menni, mert a kormány szerint még kék az ég.


Itt külön kitérnék arra, hogy valóban nem szép dolog iskolákat olyan törvények elé állítani ami a megszűnésüket jelenti (de véleményem szerint ennek a lépésnek is nyomós oka volt), de a demokrácia és a szólásszabadság nevében kimenni, elfoglalni és lezárni a közterületeket, épületeket rongálni és rendőrt verni ( [link] abszoulut nem tartozik a liberális felfogás mondanivalójába.


Miért szabad ezeknek az embereknek törvényt sérteni, miért mosdatják a gulyásféléket ezek a lapok, mintha semmi rosszat nem tett volna? Bezzeg ha valaki csak egy szalmaszálat tesz arrébb, és az ellentáborban van, akkor beindul a totális karaktergyilkolási gépezet, és elpusztítják az ember életét.


Ők bármit leírhatnak, bármit megtehetnek, de ha valaki nem azt gondolja amit ők, akkor arra rászállnak és kicsinálják. Szólásszabadságról papolnak (amit a kormány biztosít nekik, mert még mindig nem lettek agyonütve a tüntetéseken), de ha valaki nem egy véleményen van velük akkor az orbánista, náci és rasszista. Hová haladunk?


Meggyőződésem, hogy a cél az, hogy ez az agymosott réteg tovább növekedjen addig, amíg fel nem nőnek és az életük folyamán olyan pozíciókba kerüljenek ami alkalmas lesz arra, hogy megdöntsék a pénzembereknek nem tetsző politikai hatalmakat.


Nem egy és nem kettő ismerősöm értetlenül áll a szituáció előtt és néha elgondolkodunk azon, hogy mikor kezdhetünk rettegni attól, hogy ki merjük-e fejezni a liberális média iránti nemtetszésünket. Mi lesz később? Elszólom magam a munkahelyemen, esetleg egy ilyen barom lesz a főnököm (mert ezek a huszonévesek fel fognak ám nőni és nem valószinű, hogy észhez térnek ha ilyen szervezetten mossák az agyukat) és mehetek új munkát keresni?


Nektek mi a véleményetek?


mielőtt bárki szélsőséges náci, hazaáruló orbánista rasszista kormánypropagandistának tartana elárulom, hogy 23 éves vagyok, tanulok, soha nem gyűlt meg a bajom a törvénnyel (igaz, nem is vandálkodtam, tüntetgettem és verekedtem a rendőrökkel), és bármi támogatást kértem a kormánytól és jogosan járt azt meg is kaptam.

Tisztában vagyok a hatalmon lévők korrupciójával is, de véleményem szerint ez jelenleg a legkisebb baj. Minden országban, minden kormányban vannak problémák és lesznek is, úgy ahogy korrupció is.



2017. ápr. 24. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
89%

lol mert a liberálisok akkora terrorban tartanak téged. hát nem azért mondom, de ne vicceljünk már. most mindent amit leírtál végig kritizálhatnám, de nincs kedvem annyi energiát most beleölni, úgy se változna a véleményed.

amúgy meg ha a fideszt szereted, akkor pont hogy örülnöd kéne, te vagy a többségben, a te pártod van kormányon.

az egész kis fogalmazványodról meg annyit, hogy tényleg annyira az látszódik benne, ami az egész kormány politikájára jellemző. ha mi hazudunk, akkor azt mondjuk, hogy ők hazudnak. ha mi rombolunk, akkor azt mondjuk, hogy ők rombolnak etc.

megjegyezném, hogy még aki kormánymédiát néz, még az is érzi, hogy az utóbbi időben valami nem százas.

2017. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jó az írásod,csak a személy megnevezése téves.

Ki manipulálja a fiatalokat?

Nem véletlenül a kormány,aki már általánosban a szakközépre neveli a gyerekeket,akik nagy része ha akarna se tudna gimibe menni,mert a kormány megszabja,hogy hányan mehetnek gimnáziumba,majd a szakközépben megszabja a kormány,hogy miből érettségizhet a gyerek,ráadásul szakközépben lebutított tankönyvek vannak,így már ott elveszett az esélye annak,hogy a gyerek egyetembe menjen,de a kormányunk biztosra megy,ezért egyre emeli a ponthatárokat,egyre több mindenhez köti e felvételit,ráadásul folyamatosan csökkenti a felvehető diákok számát,ráadásul a tandíjak nagyon drágák és csak az kaphat ösztöndíjat is(ami amúgy is 10-20ezer ft 4,5-ös átlagra),aki eleve támogatott helyen tanul

És ha ez még mindig nem lenne elég,és valaki bejut felsőoktatásba és még ki is tudja fizetni,akkor ott még szépen fideszeseket ültet az iskola élére,és a suli csak azt oktathat és csak úgy,ahogy a kormánynak tetszik,különben az iskola nem kap támogatást,és mehet a süllyesztőbe.

Ugyan mi a francért kéne ezeknek a diákoknak szeretni a kormányt,amikor ezek a diákok azt látják,hogy Svédországban,Németországban stb ingyen tanulhatnak a gyerekek-felnőttek,azt tanulhatnak,amit akarnak,és a végén még értelme is lesz,mert megbecsülik a tudásukat,Magyarországon meg rabszolgákat akarnak nevelni belőlük,és ha nem tetszik nekik a rendszer,akkor azonnal Soros bérencek lesznek...

2017. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
94%
ja, én 18 éves vagyok.
2017. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
89%
Ahamn. Szóval azt mondod, a fiatalságnak nem lehet saját véleménye, az mögött mindenképpen pénzembereknek kell állniuk? (Persze kivételt képeznek azok a fiatalok, akik óradíjért biodíszletelnek állami ünnepségeken?)
2017. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Ha gondolod nézd meg a rendőrverős videót a youtubeon ami nem kormánymédia. Azért linkeltem a pestisrácokat mert azt dobta ki először a google a rendőr verésre.


Nem vagyok fideszpárti, de azt állítom, hogy jelenleg a fidesznek van egyedül akkora összetartása és ereje ami valamilyen irányba (legyen az jó vagy rossz) elmozdíthatja az országot. Véleményem szerint egy LMP és az ehhez hasonló bohócpártok csak a székért pályáznak, hogy közelebb kerüljenek a vaskos tortaszeletekhez..


Köszönöm a véleményed mert az írásodból látszik, hogy te pont az ellentáborból vagy, és külön kérnélek rá, hogy kérlek "kritizáld végig" az írásomat. Mivel nem értesz egyet?


Hangsúlyozom, hogy amit leírtam a személyes egyéni magánvéleményem ami az elmúlt évek alatt alakult ki. Olyan nehéz elhinni, hogy nem a """propaganda""" váltotta ki belőlem? Amúgy nem is értem ezt a propagandázást, mert a kormány három dolgot szokott dobálni: migránsok (akik ugye senkinek sem kellenek), soros györgy (akiről kiderült, hogy bizonyítottan sok-sok pénzzel hozzájárul az ellenzéki médiához), illetve Brüsszel. Ebben maximum az lehet propaganda hatású, hogy sokat mondják. És? Az indexék meg évek óta hétről-hétre leírják, hogy a migránsok között nincsenek terroristák, vagy ha vannak azok se azok, és amúgy is azok szegény menekültek. Ez nem propaganda? :D Ráadásul ez hazugság.

2017. ápr. 24. 15:31
 6/63 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Várj, én is segítek:


sorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSsorosSOROSsorossorossorossorosSOROSsorossorossorosSOROSSOROSSOROSSOROSsorossorossorosSOROS


Lehet, hogy még többször kellene, de én már belefáradtam. Te még nem?

2017. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen sokat írni egy baromságról..


Ha hergelni akarom magam a kormány ellen, bekapcsolom az M1et, vagy kinézek az utcára. Ott ugyanis folyamatosan nyomatják az agymosó dumát. Szerinted melyik jellemzőbb általános iskolában: a migránsozás, vagy a liberalista elvek szajkózása? Hármat tippelhetsz.

A csapból is migrácsok folynak. Az, aki mossa az agyukat, nem magánemberek, hanem a kormány.


Mielőtt libsikomcsi sorosista brüsszlitának tartanál elárulom, hogy 23 éves vagyok, tanulok, soha nem gyűlt meg a bajom a törvénnyel, és több esetben amikor jogos támogatást kértem az államtól (mert én nem zaklatom személyesen a Fideszt (kormányt) vele, mint te:D), nem kaptam meg.

2017. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

# 2/5


Ez egy korrekt komment, köszönöm a véleményed!


Való igaz, hogy a kormány csökkenteni akarja az értelmiségi rátát, de azért azt valljuk be, hogy minden 5. huszonévesnek ilyen-olyan himi-humi hulladék büfédiplomája van és azért panaszkodik mert csak a Mcdonaldsba veszik fel kiszolgálónak. Vannak jogász és mérnök tanuló és végzett ismerőseim is: EGYIK! SEM! PANASZKODIK!


panaszkodnak arra, hogy baromi nehéz volt az iskola, és szopatják/szopatták őket bent, de könyörgöm amelyik iskola könnyű az nem ér semmit. Van munkájuk, vagy lesz munkájuk és nincsenek anyagi problémáik.


Szakmunkások nincsenek, ki fog dolgozni, ki fogja a házadat felépíteni ha mindenki bölcsésznek megy meg gábordénes főiskolára meg zsékáefre? Azért ezen is el kéne gondolkodni.


Mindenkinek áll a zászló: segged van, lámpafény van, könyved van: ha butított is a könyv megtanulod, levizsgázol belőle ötösre (mert ugye azt kérdezhetik csak ami a könyvben van) aztán szépen állami támogatással elmész piacképes szakmát szerezni amiből lediplomázol és eltartod magadat és a családodat. Nekem ez a véleményem. Aki nem tanul, nem dolgozik és nem küzd a célért, az hiába hisztizik a kormány miatt, mert egy új kormány se fogja a segge alá rakni a piacképes szakmát adó diplomát.

2017. ápr. 24. 15:38
 9/63 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"(de véleményem szerint ennek a lépésnek is nyomós oka volt)"


Mi?

2017. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

# 6/8


ízlések és pofonok. nem nézek tévét, de indexet és 444-et minden nap olvasok, és engem megbotránkoztat és felidegel. És igen, olvasom, csakazértis olvasom. Nem tudom, talán kell az ideg belém minden nap...

véleményed szerint az index és a 444 nem szokott hazudni? Mert amúgy bizonyítottan majdnem minden nap írnak valami hazugságot, de minimum ferdítést.

2017. ápr. 24. 15:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!