Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más sem érzi hogy mennyire...

Más sem érzi hogy mennyire dübörög a magyar gazdaság?

Figyelt kérdés

[link]

Ha a 444 mondja, elhiszem. Nem azért mert kedvencem a 444 és mindent elhiszek amit írnak, hanem mert Fidesz ellenes, azaz ha elismeri a Fidesz érdemeit, akkor annak van valóság alapja.

Ellenben hiába nőtt sok tekintetben az ország, hiába nőtt a GDP, én valahogy ezt nem érzem. Nem nőtt jelentősen a fizetésem, nem élek könnyebben, nem élek jobban, továbbra is elégedetlen vagyok a mértéktelen lopással, a korrupcióval, semmibe vesznek minket, romló egészségügy és oktatási rendszer, ráadásul kérdéses hogy nekem lesz-e egyáltalán nyugdíjam ( bőven 30 alatt vagyok ).

Más sem látja hogy dübörögne a gazdaság?


2017. jún. 7. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
De szép lufink van, csak nehogy baja essen amikor elapad az uniós forrás, meg összeomlik a hitelek által hajtott építőipar.
2017. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor lehetne ez érezhető az emberek számára, ha folyamatosan, hosszú távon növekedne erősen a gazdaság, és mind emellé még a politikusok se lopnák el a maradékot, mint az elmúlt 100 évben bármikor.
2017. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

" ráadásul kérdéses hogy nekem lesz-e egyáltalán nyugdíjam ( bőven 30 alatt vagyok ). "


Akkor javaslom, hogy siránkozás helyett nyiss egy számlát valamelyik külföldi székhelyű nyugdíjbiztosítónál. Nem sopánkodni kell, hanem cselekedni...az állam nem fog neked nyugdíjat adni, ez olyan világos, mint a nap. Ugyanez a helyzet az eü-vel...a TB-dért se fogsz semmit se kapni, csak ha gyűjtögetsz és magánpraxisokra jársz. Ez van. Cselekedj és gondolj a jövőre!

2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nagy gazdasági növekedésnek ugye semmi köze nincs ahhoz, hogy a kormány elkezdte gyorsított ütemben lehívni a 2020-ig Magyarországnak szánt EU-támogatás keretet?
2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Èn nem tudom te milyen munkakörben dolgozik de nekem èppen Januarban emelkedett netto 170ről 190re a fizetesem
2017. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"de nekem èppen Januarban emelkedett netto 170ről 190re a fizetesem"


És ettől már dübörög is a gazdaság? Az eü meg az oktatás ugyanúgy romokban van, mint amikor 170-et kerestél...

2017. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A cégek kötelező jelentéstétellel élnek a statisztikai hivatal felé. Ott a nagy mechanizmus a saját belső törvényei szerint összegyúrja a számokat majd az aktuális politikai megrendelésnek megfelelően nyilvánosságra hozza őket.
2017. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"A nagy gazdasági növekedésnek ugye semmi köze nincs ahhoz, hogy a kormány elkezdte gyorsított ütemben lehívni a 2020-ig Magyarországnak szánt EU-támogatás keretet?"


Jaj, nehogymár másé legyen ha esetleg buknak jövőre. Inkább most még előre ellopják az egészet.


Csak kérdezem, hogy függetlenül a kormánytól, miből lesz pénz 2019-20-ban?

2017. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kenyér azóta 190 forintba kerül 170 helyett, akkor nem sokat segített, hogy többet keresel.
2017. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is jól megy a gazdaság, nem a bérek növekedésével és a fizetendő adók szabják meg. Mennyit termel a magyar, elég sokat, de nem eleget.
2017. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!