Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról h bezartuk...

Mit gondoltok arról h bezartuk a Népszabadság őt az érdek miatt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Amikor az újságárusnál Népszabadságot kértem, azt felelte,hogy az a kommunista újság megszűnt, nem tudta?

Mondom, de, csak jól esett hallani.

2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit le vagy maradva, másrészt a magyart még gyakoroljad.
2017. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Eleve nem értem a mondatot. Milyen nyelven van?


Bezárták - megszüntették? - a Népszabadságot bizonyos érdekek miatt?


Öt érdek miatt?


Bezártátok? Kik vagytok?


De a válasz: Mint egy harapás szar, úgy fog hiányozni a Szabad Nép.

2017. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem végtelenül távol áll az ,amit a Népszabadság képviselt, de akkor sem értem, miért kellett bezárni. Had írjon mindenki, amit akar a saját közönségének. A sok népszabadság olvasó proli ,attól hogy megszűnik a kedvenc lapjuk, még nem fogják a véleményüket megváltoztatni. Majd olvassák helyette a N é p f a sz á t, persze csak amíg a kormány nem szünteti meg azt is.
2017. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom h regi az információ azonban én most voltam kíváncsi a véleményekre és tudok magyarul csak a telefonom kijavította amit írtam elnézést
2017. jún. 7. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
A Népszabadság azért szűnt meg, mert a baloldal kihátrált mögüle pénzügyileg. Azt meg azért senki se higgye, hogy majd pont Fideszes pénzből lesz megmentve egy baloldali lap.
2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Fázis eltolódásod" van?
2017. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"A Népszabadság azért szűnt meg, mert a baloldal kihátrált mögüle pénzügyileg. Azt meg azért senki se higgye, hogy majd pont Fideszes pénzből lesz megmentve egy baloldali lap."


Azért ez a valóság eléggé súlyos eltorzítása.

Senki nem várta azt, hogy a Fidesz pénzéből tartsanak fel egy "kommunista újságot". Egyszerűen nem kellett volna felvásárolni egy veszteséges lapot, ha még azonosulni sem tudok vele. Persze hacsak nem eleve ez egy előre megfontolt szándék volt. Ez az egyik gondolat.

A másik meg az, hogy ez volt az ország (nem csak a baloldaliak) legolvasottabb napilapja.

A 888, a Pesti Srácok a Magyar Idők, és a hasonló fideszes propagandalapok több KÖZPÉNZhez jutottak, mint a Népszabadság. Ha a Fidesz csak a saját pénzéből támogatná a propagandalapjait, akkor még beszélhetnénk piaci egyenlőségről. Így nem. Ez a szocializmusra jellemző tiltott-tűrt-támogatott kategóriát idézik, csak a tiltást itt nem csak a hatósággal intézik, hanem pénzzel.

2017. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A népszabadságnál nagyon szépen beleálltak ebbbe a "csúnya hatalom elhallgattat minket" sz..rságba, de azért látni kell hogy évről évre kevesebben olvasták őket, fulldokoltak ahogy a legtöbb napilap. Manapság az embereknek egyszerűen nincs igénye napilapra, egymás után zárnak be. Nem tudnak aktuálisak lenni - mire az újságoshoz kerül már történik ezer új dolog, kényelmetlen, szemetet termel. Ezeknek leáldozott az idejük. Senki nem akadályozta meg a Népszabadság újságíróit hogy együtt indítsanak egy új lapot. Olyan hulladékok mint a Blikk meg a Bors még működnek, mert azokban bulvártémák és igénytelen cikkszerűségek vannak öt mondatban, de ezeket is főleg a nyugdíjasok olvassák. Ahogy a mostani idősek halnak ki úgy fognak egyre inkább kihalni a napilap műfaja, nem kár érte.
2017. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudnám, hogy akik így szidják azt az újságot, azok miért nem háborodnak fel ennyire azon, hogy a Ripost reklámbevételeinek 96% kormányzati vagy állami cégek hirdetése teszi ki, miközben még kormánypárti oldalon sem a legolvasottabb. Úgy tűnik a lejárató cikkeket igen jól megfizetik.
2017. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!