Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fideszesek véleménye a...

Mi a fideszesek véleménye a pártjuk korrupciójáról? Miért nézitek el nekik?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az emberek fele el se fogja olvasni mert 444, de azért ide rakom, hogy legyenek számok: [link]


Nekem megvan a véleményem erről a mértéktelen korrupcióról és lopásról. De most nem az én véleményem számít. Mit gondoltok ti erről? Miért nézitek el a pártotoknak a korrupciót?


2017. jún. 10. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
23%

Nem nézzük el és nem a pártunk. Ha valaha is szavazni fogok a Fideszre, akkor az csak és kizárólag azért lesz, hogy a kisebbik rossz kerüljön hatalomra. Csak akkor fogok elmenni szavazni, ha azt látom, hogy a baloldalnak egy fikarcnyi esélye is van a hatalomátvételre. Sajnos ha az közül lehet választani, hogy melyik leszerepelt, korrupt, hazug párt kerüljön hatalomra, akkor hajlamos vagyok a kisebbik rosszat választani, ez van.


Az is egy érv a Fidesz mellett, hogy egy jóllakott kullancs talán kevesebb vért szív, mint egy 8 éve éhező, ami már megszokta a jólétet korábban.

2017. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
2017. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
80%

"Az is egy érv a Fidesz mellett, hogy egy jóllakott kullancs talán kevesebb vért szív"


Igen, pont ezt bizonyítja az utóbbi évek eredménye. 2010-2015-ig nem loptak annyit ennyire pofátlanul, nem is titkolva, mint az utóbbi 2 évben. Ezeknek ha adsz meg 4 evet az országot is eladjak alólad, csak úgy szolok... mellesleg honnan tudod melyik lesz a kisebbik rossz, az mszp-n es a fideszen kívül senki nem volt még kormányon, a többit nem ismerheted.

2017. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
83%

"Az is egy érv a Fidesz mellett, hogy egy jóllakott kullancs talán kevesebb vért szív, mint egy 8 éve éhező, ami már megszokta a jólétet korábban."


2016 decembere:


[link]

2017. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
86%

"Sajnos ha az közül lehet választani, hogy melyik leszerepelt, korrupt, hazug párt kerüljön hatalomra, akkor hajlamos vagyok a kisebbik rosszat választani, ez van."


Tipikus, hóttfideszes az ember, de hazudik, megpróbál valamit a baloldalról vakerálni hogy ezt szépítse mert valahol érzi mekkora szégyen ez.

2017. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
82%

Azért nézik el nekik, mert ők is ilyenek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__86..


Fel kellene már végre fogni, hogy egy átlagos magyar ember teljesen úgy gondolkodik, mint maga a kormányunk. Ideológiailag teljesen megfelelőek nekik.


"Lopnak? Hát és aztán! A tökös, Magyar leginy megszerzi magának és a családjának a pénzt, ami kell! Ezek életrevalóak ám! Ezek tudnak! Talpraesettek és rátermettek!"


Ha egy magyarnak az elméjébe bele tudnál látni, akkor körülbelül ilyen gondolatok lennének benne. Ezek után még csodálkozunk? Ennél a népnél a korrupció semmi más, csak az élelmesség jele.

2017. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan. Lopunk, lopunk, szegyenlem magam, de azert tovabb csinalom, mert ugyis lopna a masik is, akkor meg mar nem mindegy? Tipikus fideszes. Mellesleg a fideszen es mszp-n kivul semelyik nem volt kormanyon, igy nem is szerepeltek le, csak jobb igy eloadni.
2017. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
73%

"Tipikus, hóttfideszes az ember, de hazudik, megpróbál valamit a baloldalról vakerálni hogy ezt szépítse mert valahol érzi mekkora szégyen ez."


Én sorozatgyilkos? Ééén? Hát nézzék meg a szomszédomat! Az 20 embert ölt meg, én meg csak 19-et! Látják! Nem is vagyok sorozatgyilkos!

2017. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
8%

"Ezeknek ha adsz meg 4 evet az országot is eladjak alólad, csak úgy szolok..."


Az ország eladása inkább a baloldal szokása a korábbi tapasztalatok alapján. De biztos túl fiatal vagy, hogy emlékezz ezekre az időkre...


"mellesleg honnan tudod melyik lesz a kisebbik rossz, az mszp-n es a fideszen kívül senki nem volt még kormányon, a többit nem ismerheted"


A baloldali kispártok labdába sem rúghatnak, amíg az mszp elszívja előlük a levegőt. Innentől fogva pedig az a kérdés, hogy fidesz vagy mszp (újra). Egyébként elég könnyű besorolni az új pártokat a nyilatkozataik alapján a nagyobbik rossz kategóriába. Liberális agymenés = nagyobbik rossz.

2017. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
95%

Időpont ma 11:24


Aki pedig nem igy gondolkodik az mar reg kulfoldon van, vagy eppen ehenhal a tisztesseges munkaval. A csalas/lopas/hazudozas teljesen termeszetes nekik, el se tudnak kepzelni az eletuk enelkul.

2017. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!