Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki pártoknak...

Ha az ellenzéki pártoknak vannak tervei az országgal, akkor miért csak a Fidesz szapulásával vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés

Minek szavazzak az ellenzékre, ha annyit mondanak összesen, hogy a Fidesz rossz, lop csal hazudik. Majd ök nem fognak (persze persze, mind ezt mondja..) Ja és több pénzt mindenhova, miböl? Hát a "gazdagok" pénztárcájából. Egyetemi végzettséggel, vezetöi beosztással ugyebár én gazdag vagyok.. Kár, hogy alig tudom eltartani a három gyermekem, plusz adoterhekkel nyilván könnyebb lesz. Ezzel kivánják visszacsalogatni a külföldre menekült mérnököket? Ha még ezen felül is el fognak venni, akkor fogom a sátorfámat és én is megyek a családommal együtt, már egy ideje tervezem.

Szoval azon kivül, hogy a fideszt köpködni kötelezö már lassan, és a pénztárcámbol pénzt akarnak kiszedni, meg van egy gyenge igéretük, hogy ök nem fognak lopni, de semmit nem mondanak rola, mivel számolnák fel a korrupciot, ezeken felül van esetleg értelmes ötletük is?

Ha nincs, akkor azt kell, hogy mondjam, a fidesz k..va szar, de még mindig jobb mint nem tudni mi lesz a jövöm. A fidesz rossz de legalább kiszámithato. Valaki mondja meg, hogy akkor mi a francnak menjek el szavazni egyáltalán?



2017. jún. 13. 15:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem a Fideszmédiából tájékozódnál, akkor lehet találnál programpontokat is. A legutóbbi két választásnál is minden pártnak volt programja, kivéve a Fideszt, ugyanis csak a narancsosok utaznak alaptalan gyűlölködésben, mert ez kell a népnek.
2017. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Te ki bírod számítani a Fideszt? Jó neked.

Én csak annyit bírok belőlük kiszámolni, hogy egy marha nagy országfelszámolás lesz a tevékenységük vége.

2017. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Azért az elég sok mindent elmond a magyar társadalomról, hogy a Fidesz a legjobb, amit ki bírt termelni magából.
2017. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
24%

Fel is soroltad a terveiket is: a tehetősektől elvenni és szétosztogatni a proliknak.

Na szerinted miért nem ezt hangoztatják, hanem inkább csak a Fityeszt szapulják ;)

2017. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
1) Rendszeresen hvgt olvasok, indexet, atvt nézek, kérlek linkelj már nekem egyetlen cikket, ami arról szól, hogy mit tervez az ellenzék, és nem arról hogy az ellenzék szapulja a fideszt.. egyáltalán nem fideszmédiát nézek, kézenfekvö ezzel gyanusitani ahelyett, hogy érveket mondanál..
2017. jún. 13. 16:04
 6/36 anonim ***** válasza:

Egy mindössze egyetlen pontból álló programot kellene csak végrehajtaniuk és már hatalmasat tennének a magyarságért:


1. Kevesebbet lopunk mint a Fidesz.

2017. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
6) ez igy van, viszont aki nem döl be a propagandáknak az azt is tudja, hogy a párt nem ember, aki vagy tisztességes, vagy nem, hanem több száz képviselö, miniszter, témák felelösei, intézményrendszer vezetöi, és a párthoz közelállo pénzemberek, oligarchák, befektetök stb. Szoval önmagában annyit mondani, hogy márpedig mi nem fogunk lopni nem több mint egy üres propaganda! Tervet akarok látni arról, hogy mit terveznek a korrupcio felszámolása érdekében! Ha nem létezik ilyen terv, akkor hidd elel, ugyan ugy el fog tünni a pénz 100 helyen, mint eddig, csak más zsebébe fog vándorolni. Miért higyjek nekik, ha nincs kidolgozott tervük a megvalositásra? A két szép szemük kevés ehhez! Meg az igéretük is! Én ötleteket akarok hallani, konkrétumokat, hogy hogyan fogják kivittelezni!
2017. jún. 13. 16:32
 8/36 anonim ***** válasza:

[link]


De érdekes, pont a Fidesznek nincs programja. Azt hiszem ezzel a kérdésed értelmetlenné válik.

2017. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem válil értelmetlenné a kérdésem, mert a fidesz 7 éve kormányoz és elég jol beláthato stratégiájuk van. Pontosan tudom mire számithatok, egy 120millios árbevételü céget vezetek, foglalkoztatok magas bérü szakértöt is, vannak alkalmi munkavállaloim, dolgozik külsös katás. Az ellenzék azt sem tudja, hogy mivel dobálozik, amikor azt mondja, hogy megadoztatják a "gazdagokat" és megváltoztatják az adozási rendszert. A fidesz kiáll amellett, hogx ezeken nem változtat, igy nincs is mit tudnom a fidesz részéröl erröl, de ha a baloldal azt mondja változtatni akar, illene elmondani mire.

Van programjuk? Ne nevettess már, ilyen programot 5gimnazista két délután alatt összedob. Több pénzt mindenhova meg szavazz rám, mert akkor minden szép lesz és jo, meg szivárványok lesznek az égen. Kb ennyiröl szol az ugynevezett program. A valos ötletekhez és megvalositáshoz legközelebb akkor jártunk, amikor botka kijelentette, hogy öszig kidolgozzák majd a gazdasági, jogi és pénzügyi részleteket. Persze persze, 7évig mit csináltak? Ezzel a kijelentéssel igazolták be, hogy MAJD kidolgozzák, tehát amikor eddig arrol beszéltek, hogy több pénz ide meg több pénz oda, az üres dobálozás volt.. ennyire még egy 14 éves gyerek is képes, adok több pénzt meg változtatni fogok majd ugy hogy jo lesz.. honnan a francbol tudjam, hogx nem rosszabb lesz? Honnan tudjam, hogy a szakértöm megemelt adoja miatt nem kell majd embereket elbocsátanom? Honnan tudjam, hogy nem fognak az egyszerüsitett munkavállaláshoz hozzányulni?

A fidesz esetén tudom mire számithatok. És az ellenzéktöl? Több pénzt több pénzt több pénzt mindenhova, meg segélyeket, meg a minimálbéresek adoját töröljük el, meg ök majd aztán nem fognak lopni cserkész becsszora.. ennyi?

2017. jún. 13. 17:10
 10/36 anonim ***** válasza:

1. Az ellenzéki pártoknak vannak terveik, bár erősen különböző minőségűek. Aki ezt nem veszi észre, annak hogyan lehetne ezt elmagyarázni. Olyan ez, mint amikor valaki már csurom víz, és még mindig azt követeli: bizonyítsd be, hogy esik az eső.

2. A Fidesznek is vannak tervei, mondja is, teszi is, jó régóta: létrehozni egy oligarchiát, élén a mostani vezérrel. Ráadásul közben jól kívánja érezni magát, azaz minden gyermeteg kívánságát is teljesíti önmagára. Azért ez értékteremtés nélkül jó nagy lopásokat igényel.

3. Aki a jelenlegi lejtmenet helyett nem kíván egy akár bizonytalant, az azt mondja, ettől a garnitúrától rosszabbat nem tudok elképzelni, a másiktól - minden alap nélkül - igen. És aki ilyent mond, annyira megtévesztették már, hogy egy két akár jól irányzott érvvel nem lehet befolyásolni. Stabilan hisz az őrületben.

4. Ha én ellenzéki párt lennék, a legjobban az országgal kapcsolatos valós jövőbeli terveimet titkolnám el. Ha elmondanék belőle bármit, a Fidesz egy perc alatt kifordítaná, és megtévesztett hatalmas tömegek üvöltenék egy torokkal: le vele. Nehéz ám kiválogatni azt a pár embert, akinek érdemes elmondani, mit tennék, és még talán segítenének is.

2017. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!