Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy Magyarország nem bevándorlási célpont, meg, hogy itt senki sem maradna amikor nálunk a lépcsőházban már alig lakik magyar?

Figyelt kérdés
A közvetlen szomszédom ír vele beszélek gyakrabban ő azt mondja, hogy Írországban vidéken hatalmas a szegénység, Dublin meg túlzottan be van telve, mint, ahogy Párizs, Bécs, Amszetedam, Berlin is, és nem érti, hogy BP mért nem felkapottabb hely, mert ő nagyon szeretet itt élni. A felső szomszédom német, alattam magyarok laknak, de az elsőn 2 kínai család.
2017. jún. 13. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
2127 inkább te vagy béna hohy mindenféle jöttmentet beengednél azt is aki nem jogosult rá és semmi keresnivsloja itt
2017. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Ömm, kérdező, én nem védem a migránsokat éy nem is szeretném ha tömegesen letelepednének itt (bár erre alig van esély), de ha itt háború törne ki, te nem vinnéd magaddal azt amit tudsz, beleértve a telefonodat vagy laptopodat, ha elfér?
2017. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, ha elmenekülnél. De nyílván, a hazaszerető magyar ember részt vesz a háborúban ha szükséges.
2017. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem bánom ha egy sem akar idejönni, állítólagosan, mert nem is hiányoznak.


Bár el tudom képzeni micsoda, nálunk is "jobb" helyről jönnek európába. :D

2017. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért amikor ezt mondják, alighanem az Ázsiából, Afrikából érkezőkre gondolnak, akik oda mennek, ahol jólét van és a legtöbbet lehet lehúzni az államtól (segélyek, stb.).
2017. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

"a háború elől laptoppal és okos terlefonnal menekülő szír húzzon is el a francba...."


Bírom a fideszeseket. Ott tart az ország, hogy a magyar ember a szírekre irigykedik, hogy milyen jó cuccaik vannak, de Magyarország jobban teljesít és már Nyugat-Európát is messze maga mögött hagyta. :D

2017. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én se támogatom, hogy mindenkit beengedjünk, de ismerek itt élő külföldit, akinek jobb a magyar helyesírása, mint ennek a Petyunak. Egyébként meg a tényleges háborús menekültek nagy része a szomszédos muszlim országokban települ le, idáig csak a kisebbik részük jön.
2017. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!