Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy Magyarország nem bevándorlási célpont, meg, hogy itt senki sem maradna amikor nálunk a lépcsőházban már alig lakik magyar?

Figyelt kérdés
A közvetlen szomszédom ír vele beszélek gyakrabban ő azt mondja, hogy Írországban vidéken hatalmas a szegénység, Dublin meg túlzottan be van telve, mint, ahogy Párizs, Bécs, Amszetedam, Berlin is, és nem érti, hogy BP mért nem felkapottabb hely, mert ő nagyon szeretet itt élni. A felső szomszédom német, alattam magyarok laknak, de az elsőn 2 kínai család.
2017. jún. 13. 20:47
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
84%
ember ki akar itt maradni? még 1 háború elől menekülő szír is azt mondta big shit place hungary.... aha szóval hanyatlik a nyugat itthon meg minden szép és jó... orbán kókler duma
2017. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a háború elől laptoppal és okos terlefonnal menekülő szír húzzon is el a francba....
2017. jún. 13. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A szomszédaid milyen korosztályba tartoznak?
2017. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Eloszor is ugy tunik nalad igy jott pont ossze, de a jelenseg nem altalanos, az orszagban elo kulfoldiek szama elenyeszo.


Az hogy a kulfoldi nagy varosok be vannak telve, az jogos, de szerintem Bp meg igy is a zsufoltabbak koze tartozik, bar a kulfoldiek valamiert nagyon seretik.


A lenyeg, hogy a kulfoldre tavozo magyarok szama meg mindig sokkal nagyobb, mint a hazankba erkezo kulfoldieke.


A haborus menekultekrol pedig: remelem soha nem kerulsz olyan helyzetbe, de ha menekulnod kene az otthonodbol, akkor valsz Te is a legertekesebb mozgathato holmidat vinned magaddal, hiszen a tobbit valsz soha nem latod. Es ez valoszinu neked is a laptopod es a telefonod lenne illetve az esetleges ekszereid.

2017. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az ír meg a német 25-35 közöti korosztály, hagy ezzel, hogy én soha nem kerülök ilyen helyzetbe, mert már kerültem vajdasági vagyok, 13 éves voltam amikor Magyarországra költöztünk,úgyhogy átéltem pontosan tudom milyen egy háború
2017. jún. 13. 21:03
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Jah és valoszinüleg nem zarándokolnék ezer kilométereket, hanem örülnék ha a szomszéd ország befogad, ahol nincs háboru...
2017. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor gondolom azt is pontosan latod, hogy akkor nem volt tul kellemes, hogy el kellett hagyni az otthonodat es jo eselyjel a mozdithato vagyonotokat vittetek magatokkal, ami akkoriban meg nem a laptop es telefon volt, mert ezek akkoriban meg nem voltak elterjedve...
2017. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Vannak kirívó esetek, de nem az az általános tendencia, hogy nagy számban érkeznek ide külföldiek, de egy kis szeletet láttál és nem az egészet.
2017. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
És a vajdaságbol ideszökött magyarországra, és örült hogy tulélte, nem pedig vergödött, hogy németországba meg norvégiába akar menni.. örült hogy élhet! És eszébe sem jutott volna egy biztonságos országban a másik biztonságos ország határöreit kövel dobálni, ha nem engedik be..
2017. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Időpont ma 21:13


Ja, vagy egyszeruen csak bena volt tovabbmenni...

2017. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!