Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány mióta cenzúrázza a...

A kormány mióta cenzúrázza a magyar Wikipédiát?

Figyelt kérdés
Feltettem az egyik ún. "kocsmafalukon" egy kérdést, amiben arról érdeklődtem, hogy miért nem adtak hírt arról, hogy a fidesz megvetetett mészárossal egy bankot, és így kvázi legalizálta a közpénzek lenyúlását. Erre egy fideszes moderátor kitörölte a hozzászólásomat szinte azonnal. Ez nyilvánvalóan olyan lépés mint amikor a közmédiában nem adják le a valós híreket, csak azt ami kedvező színben tünteti fel orbánt meg a sleppjét. A kérdésem: a fidesz mikor vette meg a legnagyobb internetes enciklopédiát? Most már ott is hazugságokat kell olvasni majd?

2017. jún. 13. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Wikipedia bárki által szabadon szerkeszthető, az állításod hitelességét a forrás megjelölés adja. Nem látom, mi az összefüggés.
2017. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Én a 444-en irtam le a véleményem a baloldalrol kulturáltan és még ki is tiltottak a kommentem miatt, nem szimplán törölték.. a baloldal miota cenzurázza a netet? Legtöbb helyen törlik ha nem szállsz ne a fidesz esztelen mocskolásába, hanem ész érvekkel leirod az ellenzékkel kapcsolatos aggályaodat is...
2017. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan linkeljétek már hogy miket írtatok és hova, csak hogy ellenőrizhessük a sztorit, köszi.
2017. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Itt látható, a 09:49 és a 10:13-as bejegyzések.

2017. jún. 13. 21:38
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

" Neadjisten Önöket is felvásárolta habony, mészáros vagy vajna, hogy csak a fidesz számára kellemes híreket szabad közzétenni?"


Tehát kulturált kérdés helyett azonnal vádaskodni kezdtél. Megérdemelten törölték a trollkodásodat.

2017. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ebben mi volt a trollkodás, a vádaskodás meg a kulturálatlanság barátom? Feltettem egy kérdést. Igen, ugyanis mostanában az a szokás hogy az említett 3 úriember egyike megveszi az adott médiumot hogy utána a fidesz hazugságait kürtölje szanaszét. Origo, TV2, Népszabadság, Magyar Nemzet, soroljam?
2017. jún. 13. 21:47
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

"a baloldal miota cenzurázza a netet?"


Mikor cenzúrázott szerinted a "baloldal" netet? XD

Mondanál erre példát? XD

Mert én nem igazán emlékszem arra, hogy valaha is cenzúrázott volna xD

Jó másokra mutpgatni, igaz?

Kérdezőnek meg annyit, egész biztosan azért törölték a kommentet, mert számukra "aljas, felháborító, hazug, provokatív" komment volt, ami számodra az IGAZSÁG lett volna...

Ha te ki mered mondani az igazat, már cselekednek is.

2017. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
#6 Komolyan nem érted? Feltehetted volna úgy is a kérdést, hogy csak a hír hiányára kérdezel rá, de neked muszáj volt beszólni, azzal vádolni őket hogy a fidesz megvette őket. Senkit nem érdekel hogy más médiumokkal mi a helyzet. Ezért is szeretem a wikipédiát, megőrzi az utókornak a bizonyítékot, hogy a moderátori túlkapásért síró egyének zöme bizony büdös nagy troll.
2017. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

"Az hogy szándékosan kezdted kisbetűvel mind a vezetéknevet, mind a keresztnevet a kocsmafalon, úgy döntve, hogy nem gerinces emberek vezeték- és keresztnevei kisbetűvel kezdődhetnek, az pedig téged minősít."


A trollkodásod másik felére adott válasz. [link]

2017. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem itt te nem érted a dolgot. Azért trollozol le valakit mert rákérdezett valamire? Igen, az is érdekelt egyúttal hogy az indok amiért egy ekkora volumenű ügyet elhallgatnak összefügg-e azzal hogy felvásárolták őket.


A kommentem kevesebb mint fél órán belüli törlése csak megerősített ebben. Tudniillik sokat olvastam eddig a Wikipédiát, a közösségi lapokat is, és többször olvastam azt is, hogy erősen ellenjavallott (volt eddig) a hozzászólások törlése, még a saját kommenteké is, másokét törölni pedig egyértelműen vandalizmusnak minősült amiért ki is hajíthattak bárkit, akár megbecsült embereket is. Az indok erre az volt, hogy erre valók a beszélgetési felületek, meg hogy tiszteletben tartjuk mások véleményét, gondolatait, illetve meghagyjuk az utókornak az archívumokban. Még a nagyon oda nem illő dolgokat is általában dobozba rakták, csupán a színtíszta trágárságok és spamon kerültek eltávolításra. Erre most valamiért hirtelen 180 fokos fordulat, és egy kulturált kérdést is kitörölnek. Ez megerősít abban, hogy felvásárolták őket, mivel ez tipikus fideszes mocsadék húzás, hogy mindent kitörölnek, vagy elhallgatnak, ami nem az ő javukat szolgálja, hanem felfedi a mocskos ügyeiket.

2017. jún. 13. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!