Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot Soros támogatja?

A Jobbikot Soros támogatja?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A jobbikot Simicska támogatja.
2017. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a Sátán.
2017. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nein nein nein nein. A teremtés idején történt, hogy Isten megpihent, és amíg pihent addig létrejött Soros, aki feltalálta a gonoszságot, és bűnbe csábította az Úr legfényesebb angyalát Lucifert. Ezek után ő vala a gonoszság hátterének hatalma. Ő ült pilátus jobbján. Háborúk szítója ő! (Hallottál a gonoszról? A csúf kopasz Hók... Sorosról? )A világháborúkat is ő irányította, csak azért, mert tudta egy nap megszületik a férfi ki győzedelmeskedhet felette. Most ellene harcol. Hazánk NEMZETHY férfia OV!!
2017. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Múltkor még Oroszország támogatta, hogy bomlassza az EU-t. Azelőtt az MszP támogatta, hogy bomlassza a Fideszt. Azelőtt Irán is támogatta. Azelőtt meg a Fidesz hozta létre testvérpártnak.


Szegény Vona nem is sejti, hogy mindenki őket pénzeli.

2017. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: mindenkit Soros támogat nem tűnt még fel?
2017. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

És te erről honnan értesültél?

A Fidesztől? :D

Nekik mániájuk Soros!

A napokban kaptam egy gusztustalan, provokatív, moslék szórólapot a "Fidesz Jugendtől", hogy Vona Simicska bábja, Botka pedig Soros bábja...

Széttéptem és már landolt is a kukába!

Nem szabad bedőlni mindannak, amit a Fidesz mond!

Egyetlen szavát sem szabad hinni, amit mond a kormány, akármennyire is próbálja "igaznak" mutatni!

A ferdítés, provokáció, hazugság, uszítás, mások ellen való lázítás, mocskolódá, önfényezés, egoizmus a Fidesz hülyesége!

Ezt tanuld meg örökre, kérdező!

2017. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem írtam azt,hogy én úgy gondolom hogy ő támogatná vagy sem.Én csak szeretnék már tisztán látni,hogy akkor most tényleg mi is van valójában.Szerintem egy tinédzsernek,mint én,elég nehéz úgy tisztán látni,hogy nem kapok sehonnan hiteles információt erről,és hogy azt látni,hogy az egyik párt ócsárolja a másikat.
2017. jún. 14. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"elég nehéz úgy tisztán látni,hogy nem kapok sehonnan hiteles információt erről"


Na itt sem fogsz erről hiteles információt kapni. A tisztánlátás érdekében tájékozódj, járj nyitott szemmel, légy kritikus és ne vegyél be mindent mérlegelés nélkül, amit mondanak. Most itt mélyenhatóbb kérdésekre gondoltam, nem arra, hogy ki támogatja a Jobbikot...ez egyáltalán nem fontos a jövőd szempontjából.

2017. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen,valószínű ,hogy itt nem fogok normális információt kapni erről,max csak néhány ember véleményét.És igyekszem nyitott szemmel járni,és tájékozottnak lenni,már amennyire tudok.
2017. jún. 14. 11:25
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

dehogy támogatja

nézd meg a fideszt, a fele soros pénzén tanult


a viktátor is büszkén nyilatkozta nem is oly rég hogy soros gyuribácsinak köszönheti a tanulmányait

soros ösztöndíjjal tanult meg amire nem volt pénze gyuribácsi adott

2017. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!