Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a Jobbikot...

Akik szerint a Jobbikot Iránból, meg Oroszországból, meg nem tudom még honnan pénzelik külföldről, azok mivel magyarázzák akkor azt, hogy a Jobbik támogatja azt a törvényjavaslatot, hogy külföldről magyar pártokat ne támogathassanak?

Figyelt kérdés
Sőt, ők még azt is megtiltanák, hogy külföldről civil szervezetek se támogathassanak magyar pártokat.

2013. máj. 31. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem magyarázzák semmivel. Annyi agysejttel amennyi a Jobbik elleneseknek van ez rendkívül nehéz lenne.
2013. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem támogatják. Csak azt akarják hogy nyilvános legyen kit honnan támogatnak aztán zsidózhatnak megint egy jót. Ők már csak ilyen primitívek.
2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Ők olyanok, hogy ami nem illik bele a kis világképükbe azon nem agyalnak, nem akadnak fent holmi tényeken, van egy kis álomviláguk, és ami passzol hozzá az oké, arról tudomást vesznek, ami meg ütközik, vele azokról meg nem, kivéve ha ki tudnak még hozzá találni valamit amivel bele tudják erőszakolni.
2013. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
3. vagyok, és a libsikre értettem amit írtam :D csak mert közben írt valaki és könnyen összekeverhető mert az is 48%os :D
2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
#2 A többi pártot csak a zsidók támogatják vagy mi? :D Te vagy a legnagyobb vicc az oldalon, minden hülyeséget kitalálsz, csak hogy a magyarokat és a Jobbikot szidhasd.
2013. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na, nagyon eltűntek a libsik. :D

Ilyenkor hol vannak? Csak nem nem tudnak semmit ehhez hozzáfűzni? :DD

2013. máj. 31. 17:57
 7/13 Dick Esmen ***** válasza:
53%
Hatalmon vannak?Ellenzékből könnyű ilyeneket mondani.
2013. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

????????????


Úgy gondolom a Jobbik-gyűlöleted miatt nem értetted a kérdés lényegét. Tehát: Nem arról van szó, hogy ŐK hoznának egy törvényjavaslatot, amiben megtiltanák a pártok külföldi finanszírozását. Hanem hogy TÁMOGATJÁK ezt a javaslatot.


Na most kedves gyengeelméjű barátom, úgy függ össze a kérdés ezzel, hogyha a Jobbikot valóban már gyakorlatilag minden keleti államból támogatják pénzzel, akkor miért támogatják a Fidesz ezen törvényjavaslatát? Sőt, miért akarják még szigorítani is?


Nem tudom, hogy most sikerült-e megérteni, de ennek semmi köze a kormány-ellenzék szerepkörhöz. :) Na, világos már Dick? :)

2013. máj. 31. 20:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Na liberók, most mi van? :O Ilyenkor merre vagytok? Miért nem tudtok ilyenkor is habzó szájjal nácizni meg fasisztázni? Érvek akkor amellett, hogy külföldről pénzelik? Szánalmasan nevetségesek vagytok libsik. :D
2013. jún. 1. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, hiába mondasz bármit, mert nekik nem elfogadható a válaszod, csak azt fogadják el, amit az ATV-ből, HírTV-ből, Retek Klubból értesülnek.

Elképesztő, hogy a média mennyi zombit tud csinálni.

2013. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!