Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a vizes VB eredetileg tervezett 25 milliárdos költségvetése már 130 milliárdnál jár?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember azt hinné, hogy elloptak 100 milliárdot, de erről szó sincs! Valójában csak a makrogazdasági szakértő elszámolta magát vagy a közjegyző lefelejtett egy egyest a költségvetés elejéről. Természetesen ha Sportról van szó, akkor a kormányunk rendkívül korrekten és eredményesen jár el, amibe sok pénzt beleölünk, az sikeres lesz. Lásd a magyar futballt.
2017. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen én is ebben hiszek, hogy így történt.

Már nemzeti kormányunk van. Ők nem lopnak úgy, mint az előző nemzetellenségek.

2017. jún. 15. 07:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ti ezen még tudtok nevetni.
2017. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Min is kellene nevetnünk?
2017. jún. 15. 07:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A parhuzamos valosagon, ahol az amugy senkit nem erdeklo 'vizes vb'-re mennek el szazmilliardok, mikozben az orszag feleben nincs penz haziorvosi ellatasra sem.
2017. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom eleve 49 milliárd volt a költségkeret az uszodára és a kapcsolódó infrastruktúrára és azt nem is lépték át
2017. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti kormány a nemzet érdekében lopja a nemzet pénzét, és még ezek akartak olimpiát rendezni! Az az isteni szerencsénk hogy a Momentum megakadályozta az olimpia rendezését.
2017. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit elszámolták magukat. Van ilyen, sőt, szinte csak ilyen van.
2017. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia(sztok!

Kinos LOL...

Egy hir a sok közül:

[link]

Dátum...stb

Azóta miminden történt...:(

2017. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jaj ezen a pár milliárdon vagy kiakadva?

loptak ezek ennél többet is, jelenleg is lopnak

nem baj szegény fűrernek kell gyógykezelésre ha már ausztriába jár nagygenerálra, mondjuk megértem itt nem nagyon van kórház ahol a súlyos elmezavarát tudnák kezelni hisz se orvos se gyógyszer nincs a kórházakba

2017. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!