Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hány évre ítélnétek a...

Te hány évre ítélnétek a mostani politikusokat és miért?

Figyelt kérdés
Reális legyen a büntetés és indoklást is kérnék..

2017. jún. 16. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Én azt büntetném, ha valaki bemondásra zárna börtönbe embereket, rendesn tisztességes jogi eljárás nélkül. És ezzel meg is válaszoltam a kérdésedet! Annyit adnék, amennyit egy eljárás után a biroság kiszabna. Tudom fura lehet ez neked, de egyamikor jogállamban igy müködik, nem ugy, hogy azt mondom orbán lázárt meg rogánt börtönbe zárom 20 évre és addig toporzékolok amig meg nem történik..
2017. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány Ferenc: indoklást olyat ami büntetőjogi kategória nem tudok de 5-6 évre. Talán a felelőtlenségek miatt 2006-ban.

Orbán Viktor: kb 10 év. Hatalommal való visszaélés, trafik mutyi, minden mutyi, korrupciós botrányok, strómanok, lefizetések, becsületsértések(még Vonáért is) , stb. 10 évre mert úgyse kapna többet. Sztem ez a legmagasabb amit nem tud megvédeni. Minisztereit is.

Vona: 3 év. Többrendbeli becsületsértés(ek). (Vele együtt a Novák, Dúró, Pörzse, Zagyva stb)



Több most nem jut eszembe.

2017. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak börtönbe küldeném őket. Teljes vagyonelkobzás a családtól is, politikai tisztséget nem tölthetnek be, aztán hajrá, jogi eljárás, bírósági tárgyalás és annyi börtön amennyit a bíróság a törvények értelmében kiszabott ( de minimum 10 év ).
2017. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Gyurcsány: 15 év - Hatalommal való visszaélés

Vona: 5 év - Sértegetés, emberhez nem méltó magaviselet

Botka: 10 év - nem képes másra, csak veszekedésre és az EU meg Soros nyalására

Orbán: 0 év - Éljen a Fidesz-KDNP!!

2017. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4-es


érdekes a válaszod..

mondjuk én az ország szervezett és szisztematikus kifosztását biztosan nem 0 évvel honorálnám, inkább 20-30 közöttivel ... :)

a többivel nagyjából egyet értek

2017. aug. 18. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahány évig élősködőtek a népen! Kőbányában kellene dolgozniuk napi 10 órát!! Természetesen teljes vagyonelkobzás mellett, amit kiterjesztenék a rokonságukra is, ha túl nagy vagyonnal rendelkeznének és nem lehetne igazolni a származását a pénznek, vagyontárgyaknak!!!
2017. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!