Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titkolják elölünk, hogy...

Miért titkolják elölünk, hogy magyarországon rekord magas a gazdasági fejlödés, nyugat meg hanyatlásnak indult?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A Nyugat már vagy 60 éve csak hanyatlik...
2017. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Ki titkolja??? nem jársz ki az utcára, hogy minden sarkon plakát dicsekszik a látványos fejlődésünkről?

Nem jársz boltba se, hogy tele van minden emberekkel, akik dugig megrakott bevásárlókocsikkal sétálgatnak?

Azt meg már nem is írom, hogy tele van minden kocsikkal, minden családban van vagy 2-3 járgány...

2017. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Így van, ezt én sem értem, hisz mi elég sokat beleadunk az unióba, az iparunk pörög, a mezőgazdaság világszínvonalon termel exportra és importra. Van legalább 10 saját autógyárunk, rekordszámú munkásunk, a munkanélküliség elenyésző számban van jelen, a kivándorlás nem téma. Az infrastruktúra kiváló, a tömegközlekedés modern, a kórházak világszínvonalúak, az oktatási eredmények kimagasló, a bérek uniós szinten vannak, nincsenek megélhetési gondok, a cigányság integrálódott és dolgozik, kicsi a segélyen élők száma, sok a vendégmunkás. Köszönjünk Viktor! (remélem érzed az iróniát)
2017. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:21


Ja Németország pl a világban hányadik legerősebb gazdaságilag? Tehát a VH-k óta folyamatosan hanyatlik :D

2017. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
A legboldogabb barakk-ból mi lettünk a legszomorúbb barakk. Az EU legszegényebb országa. A mi gazdaságunk aztán dübörög hallod. Nem elég, hogy a bérek ilyen szarok, de "gazdasági fejlődés" címszó alatt Mészáros "pénztáros" Lőrinc vállalkozásai felverték az ingatlan árakat is, így már külön sem tud élni egy magyar. Így van, már egy átlag bolgár is jobban él.
2017. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem van egy régi bmv-m, egy alfám, és egy suzuki igniszem. A cégemnek meg 5 mercedes furgonja. Szoktam bérelni ford mustang cabriot. Probáljátok ki, nem drága, fél millio kauciot kell csak letenni, és 110ezerbol egy napra a tiéd :))

Szerintem jol élünk!! Nincs semmi baj ezzel az országgal, csak dlgozni kéne nem rinyázni

2017. jún. 17. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát hogyne, én pedig a dalai láma vagyok aki a machu pichut készül megmászni. Ha lenne neked pénzed szombaton ebéd után nem itt böfögnél, hanem ülnél a luxusautódban. Te csak szeretnél olyat kisfiam...
2017. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért titkolják mert Szerbia, Horvátország felől már müszaki és jogi határzárral megvédtük magunkat a bevándorlóktól, de nyugat, észak-nyugat felől még fen áll a veszélye a brit, francia, német osztrák, cseh és szlovák gazdasági illegális, migráns hordák támadásának. Jobb, ha erről nem tudunk.
2017. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet titkolni!!!


még a szomszéd országok is hallani fogják azt a dübörgést amikor elzárják az eus pénzcsapot és összedől


jól van kérdező 3 kocsid van meg bérelsz mellé mert csak fél milla

volt már aki ezt bevette?

áruld el kérlek te tanulsz a fűrertől hazudni vagy ő tőled? mert nagyon nem megy csak szólok

2017. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

'A legboldogabb barakk-ból mi lettünk a legszomorúbb barakk.'


Szerintem a legvidámabbat akartad írni, bár az sem volt teljesen igaz.

2017. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!