Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a felméréshez?

Mit szóltok ehhez a felméréshez?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 18. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Magyar valóság kérem szépen !!!
2017. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezért kellene még stadion, kisvasút, minden hétre egy 4 milliárdos nemzeti konzultáció reklámszpotokkal plakátokkal természetesen, csok a 10 gyerekes családoknak, minél kevesebb pénz az olyan hülyeségekre mint pl egészségügy.
2017. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt sem tudjuk megállitani,pont ugy,mint brüsszelt sem.
2017. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Mit kéne szólni egy tudott jelenség publikálásához? Inkább az a kérdés, mikor állítjuk meg a kivándorlást okozó esztelen tobzódást, rablást, gátlástalanságot.
2017. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

ezt a kormánypárt kalandvágynak nevezi


a normális ember nemzeti tragédiának, egy a lényeg gyerekek,

legyen sok mutyi meg fidesz akkor az ország JOBBAN TELJESÍT!! pl ugandánál, meg moldáviánál


andorát nem sorolom ide mert meló után ledarálták a válogatottunkat a hobby focisták itt meg milliárdos stadiont kapnak a fűrertől mert a vezír azt szereti

2017. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Engem az érdekelne, hogy a kormányt leváltani készülő MSZP-nek mi a terve a kivándorlás csökkentésére?


Attól, hogy Orbán helyett Botka lesz a miniszterelnök, még nem fognak rendbe jönni a fizetések azonnal (de akár 5 éven belül sem).


Attól, hogy fizessenek a gazdagok, még nem lesznek versenyképesek a magyar fizetések, nem lesz tervezhető jövő Magyarországon egy fiatal számára.


Attól, hogy lebontjuk a kerítést, meg pláne nem lesz!


Attól, hogy az Orbán haverjai helyett a Botka haverjai fogják talicskázni a fejlesztésre szánt EU-s felzárkóztatási pénzeket, nekünk még nem lesz jobb, ugyanúgy megmarad az elvándorlás!


Szóval mi a nagy terve az MSZP-nek (vagy bármely baloldali pártocskának) a munkahely teremtés és az EU-s fizetésekkel versenyképes magyarországi bérek megteremtésének érdekében?

2017. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha egyszer kivándorolt 2015-en a csökken 2017-ben. Nem hozta vissza azokat akik kimentek eddig.
2017. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Túl van dramatizálva, az én családtagjaim közül is kimentek 5-en. De vannak vagy 20-an + gyerekek és 1 kivétellel mind vissza is jött volt aki fél év után de olyan is aki 8 évet húzott le. (ebből fedezték a tanulmányaikat, házat építettek vagy csak simán elbulizták)


Ha meg azt nézném, hogy hányan tervezgették akkor simán elmondhatom, hogy fele maximum az aki tényleg tett is valamit nem csak álmodozott róla.

2017. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem lehet hozzá szólni. Legfeljebb csak annyit, hogy xar a helyzet.
2017. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: Az én családtagjaim közül, csak hárman man mentek ki, de szóba sem kerül, hogy hazajönnének. Barátok, ismerősök közül meg rengeteg él, dolgozik külföldön és csak töredékük jött vissza. Szóval, én nem vagyok benne biztos, hogy túl van dramatizálva a dolog.
2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!