Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik-Simicska korrupciós...

A Jobbik-Simicska korrupciós botrány után még jobban csökken a Jobbik népszerűsége, az elpártoló szavazók melyik szavazótábort fogják erősíteni?

Figyelt kérdés
A bizonytalanokét, a Fideszét, vagy a baloldalét?
2017. jún. 18. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen korrupcióról beszélsz. Azért kíváncsi lennék rá.


A kérdésre válaszolva, akik elbizonytalanodnak a Jobbikban a néppártosodás miatt, vagy szavaznak rájuk, mivel nincs jobb (legvalószínűbb), vagy áttérnek a Fideszre. Baloldalra nem hiszem, hogy átszavaznának, hiszen a Jobbik pont a baloldal ámokfutásának ellenállókból alakult meg.

2017. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Nem tudom milyen korrupcióról beszélsz."

Ne csak egy hírforrásból tájékozódj!

2017. jún. 18. 23:08
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt szerintem is kifejthetnéd bővebben h mit értesz "jobbik-simicska korrupciós botrány" alatt.
2017. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
A Fidesz elsikkasztotta az ország pénzét, Simicska meg lelépett vele. Ezért a Jobbik a hibás. Ez elég egyértelmű, nem tudsz gondolkozni?
2017. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké, de majd amikor kormányra kerül a Jobbik akkor is ugyanígy nézzétek el nekik a korrupciós botrányaikat.
2017. jún. 18. 23:19
 6/22 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mondtál konkrétumot. A pártirodában nagyon félhetnek a Jobbiktól...
2017. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves kérdező, reméltem, hogy leírod, mire gondolsz a botrány alatt. Tedd meg kérlek, mert ilyesmiről eddig csak a Fidesz médiájából hallottam, ott is olyan átlátszóan röhejes módon, hogy sírtam a röhögéstől. :D

2017. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem, a jobbikosokat az távolítja el hogy a simicska egy g.i orbáncsicska volt, és nem lehet tudni nem-e az még...
2017. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Milyen jobbik-Simicska botrány van?
2017. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Havi 20 ezer forint helyett havi 6 ezerért kaptak egy óriásplakátot.


Ez tiltptt pártfinanszirozás és ÁFA csalás.

2017. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!