Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálna a köztudat,...

Hogyan reagálna a köztudat, az emberek, ha hirtelen meghalna az eddigi leggyűlöltebb kormány feje?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


nyilván gondolom Ő nincs Ilyen Állapotban, de kíváncsi vagyok hogy reagálna a tömeg? Nem arra gondolok hogy nagy hirtelen relativizálná a közvélemény, mielőtt ez jönne. Csak kíváncsiság, merőben elméleti feltevés.



2017. jún. 20. 20:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy milyen lenne a temetése?
2017. jún. 20. 20:36
 2/16 szántóvető ***** válasza:
58%
sehogy,mindenki élné a szánnivaló életét tovább.
2017. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Feloszlana a DK nevű szekta és megerősödne kicsit a baloldal. Hosszú és egészséges életet kívánok Gyurcsány Ferencnek! Remélem még legalább 50 éven át köztünk lesz!
2017. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Max egy hétig lenne téma. Szerintem lenne egy kis ellentüntetés a temetésén. Necces. Azért kegyetlen akkor tüntetni, de sokan jogosan gyűlölik Gyurcsányt
2017. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lenne ilyen dal?

https://www.youtube.com/watch?v=r0TuXLrvyE4


Meg ennek a halálánál ünnepeltek az utcán. Lenne? Szerintetek.

2017. jún. 20. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

"Feloszlana a DK nevű szekta"


Magyarázd már el nekem, miért "szekta" a DK?

2017. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
6, Azért, mert koncepció nélküli kizárólag mások ellen uszító párt, suttyó Gyurcsányista nyugger szavazókkal és néhány hatalommániás f4szkalappal
2017. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

"mások ellen uszító párt"


Hazudsz!

Mit csinál akkor a Fidesz, ki ellen uszít?

Brüsszel, az ellenzék ellen, Soros ellen, mindenki ellen, a liberálisok ellen is!

2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
"Az eddigi leggyűlöltebb kormány feje" - nem, az eddigi leggyűlöltebb kormány feje Orbán. Attól hogy ők azt mondják a sajtójukban hogy mennyien szeretik őket, attól én az embereknek hiszek, akik közül sokkal többnek van tele a töke Orbánnal és bagázsával, mint akár Gyurcsánnyal akár bárki mással a rendszerváltás óta. Megjegyzem teljes joggal. Az pedig, hogy valaki más ember halálát kívánja, az szépen mutatja mennyire gerinces. Én még a fideszeseknek sem kívánom a halálát, akármekkora bűnözők, csupán azt hogy legyenek felelősségre vonva és kapjanak méltó büntetést. Halálát maximum tömeggyilkosoknak, állatkínzóknak és terroroistáknak kívánom.
2017. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

"Magyarázd már el nekem, miért "szekta" a DK?"


Ha ezt magyarázni kell, akkor minden bizonnyal Te is tag vagy. De tudod mit, teszek egy próbált: a Dk egy alacsony támogatottságú párt, amely Gyurcsány Ferenc személye köré épült. A tagok dicsőítik, majdnemhogy istenítik Ferenc Mestert, tök mindegy, hogy mi mond, mit tesz, bőszen bólogatnak rá. Mesterükért még arra is képesek, hogy utcára vonuljanak és mindenféle konfliktusba keveredjenek.


Majdnem olyanok vagytok, mint az eltökélt, agymosott fidesz szavazók. Viszont a fidesz nem csak szektatagokból áll, mert van egy igen nagy réteg az országban, aki pusztán érdekből rájuk szavaz (nem a mutyis kishaverokra gondoltam, hanem átlag magyar polgárokra, akik úgy látják, hogy a jelenlegi kínálatból a fidesz a kisebbik rossz).

2017. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!