Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert tamogatja a magyar nep...

Miert tamogatja a magyar nep eleg nagy szazaleka a Gyurcsany altal vezerelt politikat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 20:29
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
nez oda,a gyogyeger,konyveid,helyet konyeidet ir.Hat tenyleg a konyem kicsordul,annyira sotet vagy.Senki nem akarja aszt,hogy a magyar allampolgar penzebol,eltarsanak barmilyen mas allampolgarsagu magyart,csak aszt szeretnenk,hogy elismerjenek,nem csak Toni Kortisz magyar,vagy a tobbi hiressegek,hanem azon kivul meg 5mil.A tobbi hozaszoloval,csak egyeterteni tudok,ha osszefogasra van szuksege az orszagnak akkor a parterdekek alul kel,hogy maradjanak,ha ez nemigy van,akkor kit kepvisel a part?
2008. okt. 26. 05:33
 32/33 anonim válasza:
100%
Én nem olvastam végig a hozzászólásokat. Egyszerűen nincs értelme elolvasni hasonló erkölcsi- és értelmi szintű véleményeket. Lehetne az is a kérdés: Miért van az hogy ha Gyurcsány a téma mindenki öli egymást, pedig a nagy gyurcsányellenes-magyar-hívők a nemzeti testvériséget hirdetik meg.Amíg az ember nem képes ebben a témában normálisan szólni a másikhoz, csak saját magát degradálja és a témában való csekély jártasságát tükrözi.Ez az én véleményem.Azt még ide illeszteném, h itt romlik el minden, elsősorban nem a kormányban.Nincs olyan politika amelyiket mindenki tiszta szívvel követne,de ezt szerintem nem kell mondanom.És mi volt '56 titka???Eláruljam??? Az hogy akkor még fontosabb volt az erkölcs, mint az érdek!! Aki ezt megérti, talán belátja, aki nem ahhoz nincs mit hozzáfűzni, mit keres egy ilyen kérdéscím alatt?
2008. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Dik.
2021. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!