Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a legújabb...

Mit gondoltok a legújabb kormányzati propagandáról?

Figyelt kérdés

"Ne hagyjuk, hogy Soros nevessen a végén".


Nekem 1984 jut az eszembe, Emmanuel Goldstein. Csak ez most nem egy regény, hanem a valóság.


2017. júl. 2. 20:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnánk? Boldogan fizetjük ki ezt is...
2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%

Soros György legfőbb célja, ahogy azt több cikkében is leírta, évi 1 millió migráns Európába telepítése… Mondhatni bármi áron..


Hisz abban, hogy ez „vérfrissítés” kell Európának. A Magyarországot védő kerítés viszont komoly akadálya annak, hogy sikerüljön ez a terv… Soros tehát le akarja bontatni az útjában álló kerítést!

Az üzletember a sok millió közel-keleti, ázsiai, afrikai bevándorlóra mint egyfajta „élesztőre” tekint, akik hozzájárulhatnak a nemzetállamok gyorsabb lebontásához. A csökkenő létszámú európai nemzetek munkaerőpiacán is fontosnak tartja a migránsok tömeges megjelenését.


A Soros által pénzelt szervezetek éppen ezért fizikai akadályként tekintenek a bevándorlás útjában álló magyar kerítésre. Ami döntő mértékben lecsökkentette a balkáni útvonalon próbálkozók számát. Idén a korábbi százezrek helyett már csak 5 ezer migráns próbálkozott a görög partoknál… Nyilvánvalóan azért, mert híre ment, hogy Magyarország felé szinte lehetetlen átjutni…


A legtöbben jó egy éve már inkább az olasz partoknál próbálkoznak, már több mint tízszer annyian, mint Görögországban.


Az Európai Unió határvédelmi szerve, a FRONTEX nemrég hivatalos nyilatkozatban részletezte, hogy a többségében Soros pénzelte szervezetek az olasz partoknál bizonyíthatóan összejátszanak az embercsempészekkel, tevékenyen közreműködnek abban, hogy minél több migráns jusson be Olaszországba, az Európai Unióba.


Dokumentumok és térképek bizonyítják, hogyan szedik fel a líbiai és tunéziai partok közelében a vízre merészkedő migránsokat, hogy aztán egész közel vigyék őket az olasz partokhoz… Még attól sem riadnak vissza, hogy szállítóeszközökkel segítsék az embercsempészeket. Nem lehet eléggé kihangsúlyozni, hogy ezek a súlyos vádak nem valamiféle ellenőrizetlen értesülések, hanem az Európai Unió határőrizeti szervezete, a FRONTEX hivatalos jelentésében találhatók…


Ganaj egy ember ez a Soros.

2017. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Soros Gyurka nem maz én haverom, Soros György a háttérhatalom!!

https://www.youtube.com/watch?v=z1zkA8KFdY8

Amúgy tudtátok, ha 2 betűt kicseréltek a nevében Sörös lesz? Én meg imádom a sört, Gyurkát mindenhova!!!

2017. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején Orbán is Soros köpenye alól bújt elő. De ma már 10 másodpercenként csipog a mobil a legújabb hírekkel, ciki emlékezni arra, ami 10 napnál régebben történt...
2017. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is mikor együtt szedtem Gyurival a paradicsomot még a TSZ-ben ő se gondolta mi lesz belőle...de aztán bejött neki a tipszmiksz azt izé...
2017. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, és nem először! :-(
2017. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
6%

Honnan lehet tudni, hogy kiket pénzel Soros?

Tök egyszerű. Meg kell nézni, hogy kitől kap támogatást az adott szervezet. Ha az Open Society Foundations neve, vagy az ehhez közhető szervezet szerepel a listán, akkor az a Soros koncepció szerint táncol. Nyilván ezért pénzelik.

Pont ezért nyivákolnak a "civilek", mert nem akarnak nyílt lapokkal játszani, jobb nekik az álruha.

2017. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az emberek olyan buták, mint a tök. Elnézést kérek a tököktől, ők már értelmesebb, mint sok magyar.

Az egész ott lett elszúrva, hogy minden választás előtt nem írunk ki kötelező mentális vizsgálatokat, hogy az adott szavazó egyáltalán beszámítható állapotban van-e. Régen én is túlzásnak tartottam, akkor jöttem rá, hogy erre szükség van mikor megjelentek azon elméletek miszerint Soros György azért pénzeli a migránsokat, mert, ha betelepülnek ide, akkor lemegy az ingatlanok ára, ő meg így olcsón tudja megvenni a házakat, lakásokat, telkeket, földeket magának. Soros György nem vásárolhatja fel magának az országot! Ezt szoktam hallani/olvasni ettől a tábortól. Ettől a tábortól, aki nem akarja, hogy Soros György felvásárolja Magyarországot, de az nem zavarja, hogy közben már lassan nincs terület az országban, amit Mészáros Lőrinc nem vett volna meg. Lehet gonosz leszek, de az ilyeneknél megkérdőjelezem a mentálisan beszámítható állapotot. Ilyenek döntenek egy egész ország sorsáról, aztán csodálkozunk miért élünk ilyen rosszul ebben az országban.

2017. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

,,Pont ezért nyivákolnak a "civilek", mert nem akarnak nyílt lapokkal játszani, jobb nekik az álruha."

Pusztán a probléma az, hogy nyílt lapokkal játszanak és játszottak is. Még te is, mint egyszerű ember bármikor lekérheted, hogy kiktől kap támogatásokat. Nem ezért vannak felháborodva a civil szervezetek. Azért vannak felháborodva, mivel Orbán kiakarja harcolni, hogy egyedül csak a Fidesz általl támogatott civil szervezetek tudjanak működni, akik, ha kell bármikor kirepülnek Brüsszelbe tüntetni Orbán mellett.

2017. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18:

Soros nem lakást akar venni a Népszínház utcában, meg telket Berettyóújfaluban, hanem kifejtette nyíltan, milyen jól járna Európa a migránsok integrálásával, megoldaná a demográfiai, és egyéb problémákat, amihez ő szívesen nyújt anyagi támogatást HITEL formájában.

2017. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!