Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a fidesz...

Jól látom, hogy a fidesz szavazótábora így oszlik meg?

Figyelt kérdés

Most azokra gondolok,akik 2014-ben a Fideszre szavaztak.


1.2014-ben még a fideszre szavaztak,de mára kiábrándultak,csalódtak bennük.Másra fognak szavazni.


2.2014-ben a fideszre szavaztak,mára csalódtak bennük,de még mindig rájuk fognak szavazni,mert szerintük a "legkisebb rossz".


3.2014-ben a fideszre szavaztak,és 2054-ben is a fideszre szavaznának,meg 2114-ben is a fideszre szavaznának,ha élnének addig,mert fanatikus hívők.


4.A rendszer haszonélvezői,akik habár tudják,hogy a többségnek rossz,nekik jó,és nem érdekli őket a többség.


Szerintetek milyen arányban lehet a 4 csoport?

Ugye az első csoport már kiesett 2018-ra,de a maradék 3 csoport milyen arányban lehet?


2017. júl. 2. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Én magyar vagyok, csakis Magyarország érdekeit nézem, mikor szavazok.

Jelenleg az egyetlen párt ami a régi nagy magyarország kiszakadt régióival jó kapcsolatot ápol, az a fidesz kormány.

nagyon segíti a határon túli magyarokat.

a jobbik a közelébe sem érhetne.

Amúgy meg kórházrekonstrukció,rezsicsökkentés, adócsökkentés, áfacsökkentés,béremelkedés, jóléti programok, életpályamodellek, adójóváírási kedvezmények és még lehetne sorolni, amiért egy igazi magyarnak a fideszre kéne szavaznia.

Szóval ha 100 év múlva, akkor is csak a fidesz.

2017. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

1. 20%

2. 60% - ők a bezzeg a Gyurcsány, meg bezzeg Soros szint.

3. 18%

4. 2%

2017. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Kèrdező,de Most komolyan,honnan talalod ki a kèrdèseidet?
2017. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

olyan opció mért nincs, hogy tudják hogy a többségnek is jó? Szerintem eleve nem sok olyan ember van aki képes mások érdekei szerint szavazni, maximum nagyon öregek azt húzzák be amit a gyerekük mond, mert nekik már úgyis mindegy.


1. közvélemény kutatások szerint nőtt a támogatottságuk szóval ilyen kiábrándult nem szavazó nem sok lehet.

2. nem tudom

3. kb. 1 millió aki minden körülmények között rájuk szavazna.

4. nem tudom.

Bár gondolom hogy a maradék 1-1,2 millió szavazójuk többsége a 2-es és 4-es pontba esik. Bár ha ki lennél ábrándulva belőlük és látod hogy mennyivel vezetnek akkor miért mennél el szavazni?

2017. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Első:

" Jelenleg az egyetlen párt ami a régi nagy magyarország kiszakadt régióival jó kapcsolatot ápol" - Úgy érted külföldi szereplőként pénzel és civil szervezeteken keresztül akar befolyásolni? :D Azt hittem ilyet nem szabad.


Az adóterhek összességében nem látom, hogy csökkentek volna, a jóléti programok nem oda hatnak ahova kell, sem a rezsicsökkentés, a kórházak állapotát ne is említsük.

2017. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4/5 Időpont ma 22:41


Ott van. Ők a hármas csoport.

2017. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hinném 1-es,hogy határon túli vagy,de ha az vagy,akkor költözz ide,és élvezd a jóléti tevékenységeket,amit a Fidesz biztosít.
2017. júl. 2. 23:06
 8/11 A kérdező kommentje:

2-esnek köszi,hogy %-os megoszlásokat is írt.


Talán az utolsó 2%-ot kevésnek gondolom,van szerintem több is.

2017. júl. 2. 23:08
 9/11 anonim válasza:
1-es válaszoló: Miért is jó az egy Magyarországon élő magyarnak, hogy a határon túl élőket támogatja, amíg az itt élők nagy részét leszarja? Ha pedig te is ott élsz, miért is szavazol egy olyan ország sorsáról, ahol nem élsz, nem fizetsz adót? Voltál az utóbbi években kórházban, vagy csak bármilyen betegséged volt? Van külföldön élő ismerősöd, rokonod, aki azért ment ki mert ott ugyanazért a munkáért többszörös fizetést kap? Kíváncsi lennék a válaszaidra.
2017. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Jól látom, hogy a Gyakori kérdések tábora így oszlik meg?


1. 90% liberális


2. 10% konzervatív, nemzeti érzelmű

2017. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!