Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tvben azt mondják valami...

A tvben azt mondják valami Soros György a világ legbefolyásosabb milliárdosa, ezek szerint egy magyar ember a világ legbefolyásosabb milliárdosa?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 23:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert lenne trollkerdes
2017. júl. 3. 23:55
 12/22 jeverezi ***** válasza:
29%
Nem magyar hanem zsidó és multimiliomos aki a pénzét arra használya fel hogy Orbánt és a fideszt meggyengítse!
2017. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

"arra használya fel hogy Orbánt és a fideszt meggyengítse!"


de ritka korlátolt vagy, gondolom nem zavar hogy Soros pénzelte a fideszt konkrétan ő hozta létre és az ő pénzén tanult a szeretett viktátorod


"Mindegy hogy mit mond a rádió

Csupa hamis információ

Hazudik a tv a híradás

Non-stop folyik az agymosás"

2017. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7%

#13 "gondolom nem zavar hogy Soros pénzelte a fideszt konkrétan ő hozta létre és az ő pénzén tanult a szeretett viktátorod "


Többször tisztázva lett, hogy Soros már a rendszerváltás előtt megpróbálta felvásároni azt a réteget, akire majd később építi hatalmát.

Nme csak Magyarországon, világszerte.

Voltak akik mellette matadtak, mint az SZDSZ, de voltak akik nem értettek vele egyet és ott hagyták.

De legalább az a Fideszes társaság aki "soros pénzén" tanult belűlről ismerti Soros szervezeteit, és hatékonyabban harcol ellene.

2017. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"De legalább az a Fideszes társaság aki "soros pénzén" tanult belűlről ismerti Soros szervezeteit, és hatékonyabban harcol ellene."


Ez de ismerős védekező duma.

Tudjuk, tudjuk, az elvtársak sem a szocializmus haszonélvezői voltak hanem csak "belülről harcoltak és bomlasztották a rendszert"


Gyenge próbálkozás a kimosdatásra. Régi mondás " A fejétől bűzlik a hal"

2017. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem magyar, csak magyar származású.


És nem a LEG befolyásosabb, csak az EGYIK leg befolyásosabb.


Amúgy Sorosnak nagyon nagy hatalma van, rengeteg embere van, rengeteg pénze van, egy igazi DON. Aki teheti fél tőle, a tudatlanok meg még szeretik is, mert "támogatja a civileket és a menekülteket" :D

2017. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos abban, hogy benne van az első 20-ban, mert a Forbes magazint is fizetett újságírók írják. Hogy mennyire független egy médium, arra jó példa a 444 vs. Pesti Srácok.

Az viszont igaz, hogy van akkora vagyona, illetve biztos kapcsolatban áll olyan befektetőkkel, akik Európából akarnak pénzt csinálni, hiszen Soros nyíltan felajánlotta az anyagi segítségét HITEL formájában a migránsok integrálásának finanszírozására.

2017. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

# 5


hát igen. nem az rtl-t kéne nézni meg az indexet olvasgatni, aztán rögtön nem ez lenne a véleményed te bolsevik liberálnáci fattyú. Ha megsértettelek elnézésedet kérem, én csak véleményt nyilvánitottam ugyanis szólásszabadság van.

2017. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hitel formájában segít :D ezt nevezem én hálának!!!

Ugyanazt csinálja, amit Kolompár Teszlatrooper meg a famíliája Szabolcsban, csak ő nagyban. Neki persze el van nézve ugye :DDDDDDD

2017. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Nem ertem miert lenne trollkerdes"


Dehogy nem érted! :D

Ha meg mégsem akkor javasolom tanulj egy kicsit. Mert, hogy a fenébe lenne magyar ha nem is tartja magát annak?

2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!