Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem bírnak a kormánypárt...

Miért nem bírnak a kormánypárti politikusok puritán közszolgának lenni arra az időre (pár év) amíg megbizatásban vannak?

Figyelt kérdés

Miért nem bírják visszatartani magukat a kormánypárti politikusok hogy ne luxusszállodákban szálljanak meg, ne helikopteren közlekedjenek, ne milliós öltönyökbe járjanak és több százezres táskát hordjanak?


Az egyszerű bérbőlélők persze hogy felháborodnak a dőzsölésen.

Főleg úgy hogy a hivatalos fizetésük alapján ezek a politikusok nem engedhetnék ezt a luxust meg maguknak.


Miért nem lehet arra a 4 vagy 8 X évre puritán közszolgának lenni?



2017. júl. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Az összes politikus drága öltönyökben jár amúgy

Ha a politikusok nem öltönyben jelennének meg akkor szerintem meg minden féle parasztnak elmondanák őket ahogy a magyar embereket ismerem

2017. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Az egyszerű bérbőlélők persze hogy felháborodnak a dőzsölésen."


Na ezért hibádzik a "demokrácia". Az "egyszerű bérbőlélők" háborognak, ha valaki jobban él náluk. Helyükre kell tenni őket, hogy ne hőzöngjenek, hanem a dolgukkal törődjenek.


A mindenkori kormánypárti politikusoktól puritánságot elvárni igen egyszerű gondolkodásra vall. Miért nem akarsz egyből átlagfizetést adni nekik - de lehet, hogy a minimálbér még jobb volna. Tetszene az "egyszerű bérbőlélők"-nek. Igaz, hogy attól kezdve a középszerű, vagy a minimális emberek kerülnének a hatalom csúcsaira. Csúcs volna!

2017. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éppen azért lettek politikusok, hogy ne kelljen puritánnak lenniük.
2017. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a magyar kiröhögi a puritán embert.

Én is elég puritán vagyok és engem is ki szoktak röhögni érte.

Hiába, ez egy ilyen nép.

2017. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az ember nevű lény nem így működik. Miért nem bír a gyilkos nyugton maradni?
2017. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hogy korábban olyan nagyon kirívó dolgok lettek volna pl. Antall József vagy Horn Gyula esetében.

De kb. úgy gondolom a puritánságot mint ők ahogy vezettek.

Tehát hogy ne a helikopterezés és a táska meg öltöny legyen a napirenden. Hanem ahogy kormányoz.

2017. júl. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!