Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton, és a hozzá...

Gulyás Márton, és a hozzá hasonló politikai aktorok szélsőségeseknek számítanak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy aki ellenzi a migrációt, azt szélsőjobboldalinak szokták nevezni.

Mi a helyzet azokkal, akik festéket dobálnak, láthatóan embereket hergelnek tüntetéseken, hogy törjenek be középületekbe.



2017. júl. 5. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

"Arra gondolok, hogy aki ellenzi a migrációt, azt szélsőjobboldalinak szokták nevezni. "


Ez az a kijelentés aminek így semmi értelme. Nincs mit ellenezni a migráción. Ez olyan, mintha én ellenezném a reggelt. Utálom a reggelt, ettől még lesz. Nem arról van szó, hogy legyen-e migráció, hanem hogy hogyan kezeljük. Aki szerint teljes EU határzárral, a menekültügyi rendszer felfüggesztésével és a már itt levők kitoloncolásával, azt nevezzük szélsőjobbosnak. Sokat elmond ez az egy mondat arról, hogy a Fidesz mennyi nevetséges baromságot kommunikál.


Kb. olyan ez, mintha gátat akarnánk építeni a Dunán, és az egyik oldal szerinted az lenne, hogy tűnjön el a Duna teljesen, a másik pedig az, hogy vezessünk bele minden folyót és duzzasszuk fel olyan nagyra, hogy elöntse a fél országot.


"Mi a helyzet azokkal, akik festéket dobálnak, láthatóan embereket hergelnek tüntetéseken, hogy törjenek be középületekbe."


A tüntetésen az emberek hergelése viszonylag gyakori. Mondhatni erről szól egy tüntetés. Attól meg nem lesz senkinek baja, hogy festékkel dobálnak meg egy épületet. Kapott rá valami kis büntit aztán jól van. Szélsőséges nem ettől lesz valaki.

2017. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért mész bele nyelvészeti, kommunikációs tanulmányba, szerintem mindenki tudja miről van szó.


Ha jól láttam, akkor egy rendőr is tiszta festék lett, mikor a Gulyás dobált. Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak pedig nem lefejezést jelent, már támadó jellegű fizikai kontaktus is az, vagy ha kést veszel elő, és mutogatja, de még a verbális is elég azt hiszem.

2017. júl. 6. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Attól függ,hogy ki méri a szélsőségességét.

Számodra nyilván szélsőséges.

Számomra meg az a szélsőséges,aki molotov koktéllal dobál meleg szórakozóhelyeket,vagy éppen leszúr valakit a vallása miatt,csak hogy mindkét oldalról mondjak egy példát....

2017. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
"...láthatóan embereket hergelnek tüntetéseken, hogy törjenek be középületekbe". De ők legalább még nem tették meg és Budapestet sem baxták szét.
2017. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ők szélsőliberálisok.

Szélsőségesen magyargyűlölők.

2017. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul használod az igeragokat. Nem "szokták", hanem "szoktad". Ha téged az a "szélsőjobbra" emlékeztet, és ennyire rettegsz ettől, akkor te egy balos liberális békés és rettegő emberke vagy. Nem kell félni, nem bánt. Bántani a te barátaid szoktak.
2017. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
De ha e mentén a logika mentén indulunk el, akkor az 56-os tüntetők, forradalmárok is szélsőséges magyargyűlölők voltak? Gulyás Márton ezeket jobbító szándékból csinálja. Gondolom én. Egyébként meg szerintem óriási károkat okoz az Orbán elleni küzdelemben. Hisz ha valaki hallotta már érvelni, akkor kiderül hogy sok ésszel őt sem áldotta meg az élet.
2017. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!