Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem fordul fel a...

Csak nekem fordul fel a gyomrom a kormány plakátkampányától?

Figyelt kérdés
Nem tartozom egyik párt szavazótáborába sem, szavazni sem járok, mert utálom a politikát, meg amúgy is hazudik mind. Viszont egyszerűen hányingerem van attól az uszítókampánytól, amit a kormányunk csinál, hogy mindig ellenségképeket gyárt.
2017. júl. 8. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell nézegetni. Van egy csomó plakát az országban azt kell nézefetni :XD.
2017. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz nem nézegetni őket, amikor 5 méterenként Soros képe néz vissza rám.
2017. júl. 8. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem is undorító. Pont tegnap láttam hogy 3 db ilyen plakát is volt egymás mellett. A legrosszabb hogy erre milliárdokat költenek el, és hogy ennek még tapsikol is a sok agymosott ember.
2017. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlünk a klubban, nekem is és még sokaknak felfordul.


Azt tudom tenni, hogy legközelebb nem szavazok rájuk.

2017. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked minden épeszű embernek okádnia kell a fidesz gyűlöletkampányaitól.


5.7 milliárdba került ez a szemét, a gyerekosztályon meg bevásárlókocsiba fekszenek a pici gyerekek.

2017. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el te is szavazni.Sajnos a mostani rendszernek hála, ha nem szavazol, azzal is a fideszre szavazol.

Én a kétfarkú kutya pártra fogok szavazni. A többi párt nekem sem igazán szimpatikus.

De egyébként igazad van, nekem is hányingerem van a plakátoktól.

Elmebetegek döntöttek róla..

Az nem gond, hogy egy rohadt kézfertőtlenítő és szappan nincsen a kórházakban és a betegek viszik be+adományokat gyűjtenek..Ez nem gond, plakátokra el tudnak szórni több milliárdot..Pedig annyiból az összes kórház kaphatna alapfelszereléseket..

Ami kicsit fontosabb lenne, mint az osotba plakátkampány..

De igazából bármi másra lehetne költeni ezt a sok pénzt, akár olyanra ami munkahelyeket teremt vagy legalább ad szórakozási lehetőséget az embereknek.. Szerintem mindenkinek lennének jó ötletei mire lehetne költeni Sorosozás helyett..

2017. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,.igen, van aki undorítónak látja, más meg ettől élvez...
2017. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nemcsak neked fordul fel a gyomrod, hanem minden jóérzésű, jóízlésű embernek (pártállástól függetlenül).


Sok Fideszes barátom, ismerősöm is szégyelli ezt az undorító kampányt, az értelmes fideszesek is azt gondolják, hogy ez azért sok.


Személy szerint a tartalomtól is undorodom, de el tudnám viselni, ha nem közpénzből, adóforintokból csinálnák, hanem pl. a Fidesz Pártalapítványa fizetné, önkéntes felajánlásokból.


Ezer számra vannak ebben az országban fideszes oligarchák, milliárdosok, multimilliomosok (igaz, azok is közpénzen híztak fel), nyugodtan áldozhatnának a privát vagyonukból erre az undorító, gyűlöletkeltő és hazug plakátkampányra, ha olyan fontos nekik.

De az nem oké, hogy engem rabolnak ki és az én pénzemből csinálják az egészet.


A tízmilliós magyar társadalomban van két millió Fidesz-szavazó, fizessenek ők, önkéntesen, ha ilyen plakátkampányt akarnak látni. De az nem oké, hogy adóforintokból csinálják, kormányzati kommunikáció címszó alatt a pártpropagandát!


Ezekben a plakátokban ugyanúgy benne van a baloldali, jobbikos, LMP-s szavazók pénze, mint a teljesen semleges adófizetőké is, akik egyik pártra sem szavaztak, részt sem vesznek a választásokon! Ez a botrány, hogy nem fidesz-pénzből, hanem adóforintokból származó közpénzből fizetik ezt az egész gyomorforgató, ízléstelen pártpropagandát, ötven milliárdért, ahelyett, hogy értelmesen költsék el a közpénzt, kampányt pedig csináljanak pártfinanszírozásból és magánadományokból!


Ez egyszerűen hányingerkeltő - és ezt nagyon sok jóérzésű, normális jobboldali konzervatív ember is így gondolja.

2017. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!