Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumra, Jobbikra,...

A Momentumra, Jobbikra, Kutyapártra, LMP-re szavazók mégis mire számítanak?

Figyelt kérdés
Egyik párt sem tud kormányt váltani, a koalíciótól pedig mereven elzárkóznak. Rájuk szavazni egyenlő azzal, hogy jó maradjon a Fidesz, nem akarok változást, nem?
2017. júl. 8. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mégis kire szavazzon aki nem kér tovább a Fideszből?
2017. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Mért kéne koalícióra lépni ahhoz, hogy támogassanak egy kormányt?

Kisebbségben is lehet kormányozni, sőőőőőttt úgy talán tényleg nem 1-2 vezető döntené el, hogy a kormánypártok mit szavaznak meg.

2017. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég szavazó összejön a végére akkor szerintem hajlandóak lesznek a koalíciós kormányzásra is, legalább is a Momentum, Kutyapárt és az LMP. Én a Jobbiknál látom csak azt, hogy nem hajlandók a kompromisszumra, bár a múltkor véletlenül összefutottam a Farkas Gergellyel az utcán, pár szót váltottunk, talán velük is kompromisszumra lehet jutni.
2017. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Örök életre és ingyen sörre :3
2017. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Akkor mégis kire szavazzon aki nem kér tovább a Fideszből?"


Hát azokra nyilván akik kormányt akarnak váltani, vagyis tervezik az összefogást. Akikről én tudok az Együtt, MSZP, DK, Párbeszéd egyelőre.

2017. júl. 8. 20:40
 6/24 A kérdező kommentje:

"Ha elég szavazó összejön a végére akkor szerintem hajlandóak lesznek a koalíciós kormányzásra is, legalább is a Momentum, Kutyapárt és az LMP."


Akkor miért üzenik a szavazóiknak, hogy nem hajlanak rá?

[link]

2017. júl. 8. 20:42
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem a választásra nem állnak összes senkivel és a választás után amikor már kormányalakításról van szó, akkor majd összeállnak. Persze oda el is kell jutni, hogy meglegyen nekik az 5% és ilyesmiről lehetőségük legyen tárgyalni. A mai politikai helyzetben szerintem erre van is esély, hogy önállóan bejutnak.
2017. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Egy kisebbségi kormány előterjesztésére is lehet igennel szavazni akkor is ha nem vagy koalícióban vele.


Vagy ha neadjisten majd a Fidesz megszerzi a képviselői helyek 40%-át akkor majd lelkesen fogsz tapsolni egy Fidesz-Mszp nagykoalícióhoz?

2017. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Jaa hát Mszp tartalmú kormányra alapból nem szavaznék, mivel ők úgy értik a kormányváltást, hogy ők lophassanak tovább, de akkor így meg nincs értelme leváltani a Fideszt.
2017. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Én Lmp szavazó vagyok, és ettől ideget kapok:


"Rájuk szavazni egyenlő azzal, hogy jó maradjon a Fidesz, nem akarok változást, nem?"


Nem akarok valami ELLEN szavazni. Én valami mellett akarok. A Fideszt is az előbbi mentalitás tette hatalomra, nem is lett jó vége.


Egyébiránt meg azzal a mentalitással is küzdeni akarok, miszerint "azért nem szavazok XY-ra, mert olyan kicsi" ...

Wtf? Azért kicsi, mert nem szavazol rá!! Az emberi irracionalizmus alkotja a legnagyobb ördögi köröket.

2017. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!