Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 3-4 év kormányzati...

Az elmúlt 3-4 év kormányzati munkája tulajdonképpen a migránsok és Soros György elleni gyűlöletkampány?

Figyelt kérdés

Amikor egy német ismerősömnek elmondtam, hogy hát mi nem igazán fejlődünk, nálunk a politika, a politikusok "munkája" az annyiban kimerült, hogy gyűlölet reklámokat és plakátokat állítanak ki már évek óra a Nyugat-Európába menekülő migránsok ellen, (amiben az a vicc, hogy egy darab sem akart itt maradni, tehát nekünk nincs is közünk hozzá), meg újabban Soros György ellen aki állítólag pénzeli a bevándorlókat. És hát tulajdonképpen ennyi, ennyire vittük az elmúlt 3-4 évben.

Erre a német ismerősöm mondta, hogy úr isten, váó, gratulálok, ez aztán az érdemi munka. Ha náluk egy politikus ilyen munkát végezne, ennyiből állna a munkássága egyből leváltanák.

Mi miért tűrjük ezt?


2017. júl. 9. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Meg a liberálisok, a tanárok, a diákok, meg akit éppen kitaláltak.
2017. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Meg a Gyurcsány, meg a Brüsszel, meg a ....., meg a mindenki aki nem az ö zsebüket tömi degeszre.
2017. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még el is loptok pár ezermilliárd forintot.


Ja, és miért nem váltjuk le? Hát ezen sokan elmélkednek. Nekem az a véleményem, hogy a magyarok többségének nincs önbecsülése és nincsenek elvárásai. Úgy állnak hozzá, hogy ha behúzom a fejemet és nem engem tesznek tönkre, az már nekem elég jó.

2017. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Butasàgot mondtàl,hogy nem fejlődünk, èm Somogy.megyèben latom ami àllíttòlag az EU egyik legszegenyebb règiòjàhoz tartozik, de az elmùlt èvekben felùjítottàk a belvàrost, bicikliutak, ùj jàrdàk èpültek,az orvosi rendelőket is felùjítottàk, a kòrhàzban pedig tavaly a konyhàt, a fül-or gègèszetet pedig Most ùjítàk..
2017. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Menjen a feljelentés, fideszes rendőr spiclik.
2017. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezővel egyetértek. Szerintem, ha nem lenne az egész cirkusz a Migránsok miatt, meg nem lettek volna a terrortámadások Nyugat-Európában, akkor a magyar emberek nem állnának be a fidesz mögé. Sokan azért fognak 2018-ban a fideszre szavazni, mert azt hiszik, hogy a fidesz az egyetlen párt, ami megvédi Magyarországot és polgárait. Valójában meg nem is akarna egy migráns se itt maradni, amit meg is értek. Továbbá a fidesznek kapóra jött az összes terrortámadás, mert a 2015-2017. között elkövetett terrortámadások óta egyre több magyar ember érzi úgy, hogy hatalmon kell tartani a fideszt, mert más különben itt is terrortámadások lesznek. Szóval sajnos az arab terroristák akcióiból a fidesz profitál Magyarországon. A magyarok félnek és félelemből a fideszre szavaznak, mert, ha netán kormányváltás lenne, akkor esetleg olyan párt kerülne hatalomra, amelyik beengedné a migránsokat Magyarországra.
2017. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Utolsò, akkor 2014ben mèrt nyert a fidesz? Akkor mèg nem Volt a Terrorismus meg a migrànsok tèma
2017. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
A magyarok egy részéből rasszistákat, kirekesztőket, agymosottat csinált a fidesz. Az emberek agyát úgy át mosták a migráns gyűlölettel, hogy a magyar lakosság egy része úgy gyűlöli az összes migránst kivétel nélkül, mint náci németek a zsidókat. Át lett mosva az emberek agya. Mondjuk az én agyam nem, mert én tudom, hogy a migránsok többsége menekült és nem terrorista, meg én nem utálok senkit, aki ide jön Európába.
2017. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

"mert azt hiszik, hogy a fidesz az egyetlen párt, ami megvédi Magyarországot és polgárait"


Azért azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy az ellenzéki pártok keményen megdolgoztak azért, hogy az emberek ezt higgyék...


"Valójában meg nem is akarna egy migráns se itt maradni, amit meg is értek."


Kár, hogy ez nem a migránsokon múlik, ha kvóta szerint ide osztják a menekültstátusz kérelem elbírálásra. Ha megkapja a menekültstátuszt itt nálunk, kötelességünk befogadni a nemzetközi jog értelmében (nem küldhetjük el) és amíg nem kapja meg az állampolgárságot, nem kap szabad mozgásra jogot az EU országok között. A menekült státusszal rendelkező egyén akkor mehet át hivatalosan egy másik tagországba, ha egyfajta "vízumot" szerez, ehhez alapos indok kell, hogy megtörténhessen.


Nyugodtan olvass utána a dolognak...

2017. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es az igaz, hogy 2014-be még nem voltak migránsok és terrortámadások, de 2015-től vannak és 2015. óta a fidesz főleg a migráns gyűlöletre építette politikáját. Továbbá azóta, hogy Vona Gábor bejelentette pártja néppártosodását, azóta az összes rasszista jobbik szavazó, az összes nemzeti radikális, neonáci, meg hungarista szépen beállt a migránsozó, meg sorosozó fidesz mögé. Szóval most már a jobbikos neonácik fidesz szavazók lettek, a fidesz meg elhiteti az emberekkel, már akivel el tudja hitetni, hogy Magyarországot csak ők tudják megvédelmezni Sorostól, meg a migránsoktól.
2017. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!