Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidéki kistelepüléseken...

A vidéki kistelepüléseken élők miért félnek a terrorizmustól és a menekültek befogadásától?

Figyelt kérdés
Őket ez nem érinti és nem is érintheti, hiszen nem célpontjai egy terrortámadásnak.

2017. júl. 11. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én is vidéki kistelepülésen élek és bár nem igazán tartok terrortámadásoktól, azért a te gondolkodásod is abnormális egy kicsit. Vidéki ember nem jár szerinted városba ( én például ingázó vagyok, mint sokan mások)? Nem élhetnek ott rokonaik? Nem tanulhat ott a gyerekük? Vagy nem képzelhető el, hogy egyszerűen csak nem szeretnének terrortámadást Magyarországon ( se vidéken, se városban)?
2017. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy a nagy városiak fövárosiak azt hiszik itt falun mindenki tájékozatlan nyugdíjas alkoholista. Aki kocsmába ül vagy sz.r házipálinkát vedel egész nap. A valóság meg az hogy sok fővárosi csak gps el találna ki a városból mert azt se tudja hogy máshol is van élet.
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Attól mert a hozzátok hasonló söpredék hülyének nézi a vidékieket még nem teljesen azok. :P
2017. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

# 12

# 13


Szerintetek ti megválaszoltátok a kérdést? Mert nekem úgy tűnik, csak valami kisebbrendűségi komplexusotokat akartátok levezetni...

2017. júl. 12. 08:53
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

" Szerintetek ti megválaszoltátok a kérdést? Mert nekem úgy tűnik, csak valami kisebbrendűségi komplexusotokat akartátok levezetni..."


Majd azt én döntöm el mit válaszolok meg és mit nem, amit már eleve megtettek az első oldalon.


Komplexusaid meg inkább úgy tűnik nektek lehetnek. Egy olyan tele kisebbrendűségi komplexussal teli migrács-simogató bértollnoknak tűnsz. :P


Majd a kistelepülésen élők meg eldöntik kell-e a kb. semmire sem jó, képzetlen imádottjaitok, vagy nem! :)

2017. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező mozdulj ki a panelből néha. Érdemes meglátod. A nagyvároson kívül is van élet.
2017. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szóval, miért féltek?
2017. júl. 12. 13:04
 18/21 anonim ***** válasza:
Szeri ntem, már többen leírták, magyar nyelven: aki vidéki kistelepülésen él, nem feltétlenül ott tölgi minden idejét és sokaknak élnek rokonai városokban, tanulnak ott a gyerekei, stb. Tényleg ennyire érthetetlen? Az már csak a " bónusz", hogy nyilván nem szeretnének városokban sem terrortámadást, még akkor sem, ha őket nem érinti. Bármennyire is furcsa számodra, vannak ilyen emberek is.
2017. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18

Oké. De mi köze ehhez a menekülteknek? Budapesten az elmúlt 30 évben ami robbantás volt azt mind magyarok követték el. A legutóbbit tavaly.


Ez ellen miért nem állnak ki? Ha tényleg féltik a gyerekeiket, ismerőseiket?

2017. júl. 12. 17:08
 20/21 anonim ***** válasza:

Így van, leírták már, így minek beírni ugyanazt a válaszba? Vagy nem olvastad az oldal szabályzatát?


Amit írtál az meg egy szánalmas próbálkozás az önigazolásod keresésére semmi több. Az, hogy magyarok mit követtek el az még nem ok arra, hogy importálni is melléjük pár ki tudja milyen robbantgatós-kedvű vallási fanatikust, csak mert nektek most ez van betáplálva, hogy milyen jó. :D

2017. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!