Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik külföldre mennek, azokat...

Akik külföldre mennek, azokat nem érdekli, hogy Magyarország elveszik miattuk?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem ezeket az embereket, akik nélkülöznek mindenféle nemzeti érzelmet és csakis a saját meggazdagodásukat és milliomos létüket tartják szem előtt. Ez nagyon pitiáner és önző gondolkodás a részükről.

Itthon kellene maradni és felépíteni a nemzeti érzelmű hazát, az igaz Magyarországot, ami titkon mindegyikünk szívügye, csak sajnos egyes nemzetközi körök mindig kiteszik elénk a lábukat és amiatt nem jöhet össze!

De vajon mi a helyes? Ha beállunk melléjük és az ellenséget támogatjuk a haza elhagyásával vagy ha itthon maradunk és együtt, összefogva építkezünk? :)

A kérdés adott, már csak meg kellene válaszolni.



2017. júl. 12. 06:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Korán reggel megy a trollkodás?:)
2017. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem így megy. Ez úgy megy, hogy a nemzethy oldal kisajátította magának az országot, a többiek meg büdös lipsik lettek, akik takarodjanak el az országból. Szóval eltakarodtunk. Majd visszajövünk, ha más ellenség lesz a terítéken, de szerintem már akkor se.
2017. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább visszakérdeznék:


Magyarországot érdekli, hogy én elvesztem miatta?


Feleslegesen lehúznak annyi adóval, hogy ki se látsz belőle, a fizetés 0, a lakás drága. Megélhetés szintén drága. Éljen benne aki akar nyomorogni. Egy életem van, szarok a nemzeti érzelemre, nem fogom a gyerekem csóróságban felnevelni, csakhogy elmondhassam micsoda hazafi vagyok.

2017. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Hazafiként éhenhalni nem dicsőség, hanem butaság.
2017. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van, maradni kellett volna. A gyereket állami gondozás adni, mert apuka lelepett, tartasdijat nem fizetett, a munkáltató meg hirtelen már nem is keres dolgozót, amikor kiderul, hogy gyerek van. Vagy menni a híd alá vele és éhen halni együtt. Hogy milyén xemet vagyok, hogy nem maradtam. Pitianer és önző is, ugye.
2017. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Tévedés, nem lesznek milliomosok a mosogatásból.
2017. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg olyan kormány van, aki NEM nemzeti érzelmű és csak a saját zsebét tömi, addig nincs értelme erről beszélni! Fejétől bűzlik a hal!
2017. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Eloszor is kulfoldon sem leszel automatikusan millomos, de normalisan meg tudsz elni. Masodszor: sok kulfoldi magyar sokkal tobbet tett az orszagert, mint nehany otthoni "nagy magyar".

Amugy meg nem csak a penz motivalt, elso sorban az emberek hozzaallasa, 1 bites gondolkodasa, csoportok megbelyegzese riasztott el. Szivesebben elek egy olyan orszagban, ahol nem a szarmazasod, politikai beallitottsagod, lakohelyed donti el, hogy mennyit ersz, hanem az, hogy mit tettel le az asztalra!

2017. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező:

Életed csak egy van, és ez az ország benne a több millió vágtató idiótával meg korrupt mocsokkal nem éri meg, hogy,, feláldozzuk,, az életünket érte. Ha nem képes élhető alternatívát nyújtsni akkor elmennek az emberek. Ennyi.

2017. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Alain Delon ***** válasza:
71%
Tudod: pénz beszél, a sok buta meg ugat.
2017. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!