Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon nagyon sok megyeszékhely illetve kisebb-nagyobb város le van pusztulva?

Figyelt kérdés
Budapesten nem tudom mi a helyzet. Kamionos vagyok szóval járok erre arra szinte már az egész országot bejártam és néha meglepődök,hogy ez b'sszus megyeszékhely illetve város ? Olyan fejletlenek az országban a megyék,hogy ezt nem hiszem el. Múltkor Pécsen jártam olyan lepukkantnak éreztem az egész helyet igazából.

2017. júl. 11. 23:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
A kormányzat és a hatalmi elit mindenhonnét lopja a pénzt, ahonnan tudja. Pl. elvonja az önkormányzatoktól. Ennek rövidtávon az a hatása, hogy lepusztulnak a városok, elindul a gettósodás, növekszik a bűnözés, és aki teheti, menekül innét külföldre. A turizmus és az infrastruktúra hiánya pedig csak rátesz még egy lapáttal.
2017. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Pl konkreatan Pecs: a megkozelithetosege csapnivalo. Ezert nem mennek cegek. Ergo nincs munka. Emiatt rengetegen elkoltoznek. A tobbi meg mar ezekbol kovetkezik...
2017. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egerben,Szolnokon,Miskolcon,Jászberényben és Salgótarjánban sem éreztem valami nagy fejlettséget. Mindenhol kiadó helységek.Roma telepeken is jártam. Igazából szerintem semmi látnivaló nincsen e helyeken. Nem is valószínű,hogy a turisták eljutnának ezekre a helyekre szerintem mert nincs mit látni.
2017. júl. 12. 00:07
 4/27 A kérdező kommentje:
Nagy építkezésekkel meg alig találkozok,hogy építenének valamit is ! Inkább a bontásokkal találkozom. Nagy dózerokkal megy a bontás.
2017. júl. 12. 00:13
 5/27 anonim ***** válasza:
Gyere el Szegedre, a múltkor emberi ürüléket is láttam május elseje előtt egy nappal a főtéren (Széchenyi tér)!
2017. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szeged: Megközelíthetőség jó, mégse jönnek a nagy cégek...

Termelni egyáltalán nem. De szolgáltatni is csak az utóbbi 1-2 évben.

2017. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%

"hatalmi elit mindenhonnét lopja a pénzt, ahonnan tudja. Pl. elvonja az önkormányzatoktól"


Érdekes, hogy épp I. (segélyosztó) Ferenc alatt kezdődött el igazán a pusztulása a fent említett helyeknek.

2017. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
4%
Na ja, mert I. Ferenc, Rex Laci haverja volt, csak aztán összekaptak.
2017. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Én Mosonmagyaróváron jártam nemrég, az is egy pusztulat falunak néz ki, pedig Ny.MO és megyei jogú város. Az első szembe jövő ember egy 100-ast kért mert nem volt mit ennie. A vasúti pályaudvar egy pusztulat. 1 ablak, nincs nemzetközi pénztár külön, nem nagyon tudsz EU-val fizetni és a bécsi vonatjegy olcsóbb ha oda-vissza veszed, mintha csak oda(!). Bár ez az utolsó a MÁV f@xsága.

A soproni vasútállomáson vagy 4 ablak, külön nemzetközi pénztár, ahol simán lehet fizetni EU-val, mindez egy nagy felújított épületben. Pedig Sopron sem megyeszékhely.

2017. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Pécs nem volt ilyen lepukkant amióta Páva van hanyatlik drasztikusan.

Ott születtem, ott éltem 18 évig, el kellett költözzek mert mert élhetetlen a város.


Kivonultak a multik pl Elko rohadt sok munkanélküli lett aki mindent elvállalt.

Azóta csak fokozódik nem gondoltam volna valaha elköltözök onnan de kénytelen az ember.

2017. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!