Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen gyenge a magyar...

Miért ilyen gyenge a magyar külpolitika?

Figyelt kérdés
Tegnap láttuk,hogy nézi le egy svájci és egy dán ember a magyart. A Fradi a 44. percig leszedte a pályáról a Midtyjllandot, aztán a bíró belenyúlt a meccsbe,így elszálltak a Fradi továbbjutási esélyei.

2017. júl. 14. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis miként tartozna a külpolitikához?
2017. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne csodálkozz,hogy gyenge. Orbán szerint ez az ország a világ közepe, akkor miről is ebszélünk?
2017. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a külpolitikához vagy orbánhoz?
2017. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Ja, értem. Szóval nem a Fradi cseszte el, hanem "a bíró belenyúlt a meccsbe"...


Tipikus példája annak a hozzáállásnak, hogy minden bajunkért valaki más a hibás.


Gratulálok!

2017. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ennek max. a sportdiplomáciához lehet köze, nem a külpolitikához.
2017. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

szerintem az LMP a hibás, ja nem Soros, ja nem a migráncsok, ja nem a Jobbik, ja nem az emútnyócév(igaz azóta emúthétév), ja nem a Simicska ja nem őőőő


segítsetek már ki most a főellenség?


annyit kitalált már a bukuttfidesz hogy nem tudom követni épp kit kell utálni az impotens kormányzat leplezésére

2017. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy tudom, hogy jelenleg az LMP a hibás, akit a Jobbik pénzel akit Simicska pénzel, akit Soros pénzel, akit a migráncsok pénzelnek.De nem kell pánikolni.Migráncsok és Brüsszel és Soros(meg még lehet válogatni) is fél a plakátoktól(ami nagyon jó befektetés volt ).De ha friss, és teljesen független tájékoztatást szeretnétek, akkor csak kapcsoljatok az M1-re vagy a Tv2-re (vagy mit tudom én még hova, de már elég ha kinézel az ablakon).
2017. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon egyszerű kedves barátom, de el vagy tévedve.


Ez elsődlegesen belügyminisztériumi hatáskör lett volna. Ugyanis Balog miniszter úr nem indított Nemzeti Konzultációt, melyben megkérdezik, hogy "Egyetért-e Ön azzal, hogy a Fradi soron következő mérkőzése az Európa Ligában 2-0s végeredményt hozzon?" illetve "Egyetért-e ön azzal, hogy dán csapat jusson az Európa Liga selejtezőkör következő fordulójába?"


Ezután jött volna Szijjártó miniszter úr, akinek kétoldaló tárgyalásokra kellett volna rendelnie a dán konzult, hogy közölje vele a Nemzeti Konzultáció eredményét, és nyomatékosan megkérni, hogy a Fradi 2-0ra nyerjen. Ellenkező esetben megsérti a Magyarokat, a Nemzetet.


Javaslom, hogy írj nyílt levelet, melyben felszólítod a tisztelt Belügyminiszter Urat, hogy eme hiba miatt AZONNAL mondjon le, és a Külügyminiszter Urat a Parlament részesítse megrovásban és pénzbírságban.

2017. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értelemben, nagyon sok ország fiait- lányait "lenézték" már. Gyakorlatilag mindegyikét.
2017. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a sporthoz tartozik nem pedig a külpolitikához
2017. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!