Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem, hogy miért...

Én nem értem, hogy miért monják sokan azt, hogy a kormány a Soros plakátokkal antiszemita érzelmeket gerjeszt?

Figyelt kérdés

Persze lehet hogy a plakát segít ilyen érzelmek kifejezésében, mert egy jó felület, de ez az emberek azon részét minősíti, akik ráfirkálnak, nem?

Az ilyen emberek bármire ráfirkálnak, ami kapcsolatba hozható picit is bármivel, ami számukra jó asszociációs elem. Nem zsidóra is simán ráfirkálnak, ha kell. Egyébként is Sorossal az embereknek két baja lehet, hogy gazdag, vagy hogy mit csinál a pénzével, a származását meg mindnki ismeri, de attól, hogy valaki erre felhívja a figyelmet, felnőtt emberek véleménye nem fog megváltozni szerintem.



2017. júl. 14. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
te játszod meg a naívat, hogy képes vagy komolyan venni soros zsidózását amikor a kormány részéről SENKI nem zsidózta le, még csak nem is utalt rá. az hogy valami barom ráírta az nem jelent senkit, egy libsi összefirkálja, lefényképezi és soros csinál belőle egy antiszemita balhét...most ezzel az erővel honnan tudjuk hogy nem photoshop? Ez ugyan az a kategória mint soros zsidózása, csak a ló másik oldala...hagyjuk már
2017. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Jajj fejezzük be ezt a hülyeséget.... az ártatlan kormányzat....
2017. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
12%
Én börtönnel büntetném, aki antiszemitázik.
2017. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Vannak, akik még emlékeznek az ilyen, erősen hasonlító plakátokra"


De ez tényleg zsidózás, a Sorosozás meg nem zsidózás.

2017. júl. 14. 22:05
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
sztem ezt a zsidózást be kellene szüntetni. folyamatosan visszaél vele minden """érintett""" ember, és azonnal előjogokat biztosítanak nekik. Aki hamarabb mondja és magasabb beosztásban mondja, az kapja az előjogokat...ez egy trágya. Mint régen az inkvizíció: ERETNEK. aki hamarabb mondja az marad életben és neki hisznek.
2017. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

""a zsidók" helyére, hogy Soros. Kb. visszakapod az elmúlt hetek Fidesz-propagandáját. A zsidók ellen a II. VH óta nem nyíltan beszélnek, hanem pontosan ilyen utalásokon, "közvetítőkön" keresztül."


Ez egy üres beszéd. Ilyen behelyettesítgetésekkel sokmindenből sokminden másba el lehet jutni. Akkor egy milliárdos már tabutéma, ha zsidó?

2017. júl. 14. 23:23
 17/19 A kérdező kommentje:

"Senki nem írta rá, hogy a gazdag zsidó aki röhög a markában. Ebben igazad van. Megtették azok akik vevők erre."


Én ilyen feliratot már sok helyen láttam, nem ez az első. Nyilván adja magát azpknak, akik ilyeneket irogatnak mindenhová, hogy ráírják a Soros plakátra is. Ez ellen nem lehet tenni semmit, csak azt hogy íratlan törvénybe hozzuk, hogy zsidót nem lehet plakátra tenni. Ez a ló túlsó oldala. A negatív zsidótörvény.

2017. júl. 14. 23:25
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyennel foglalkozni, úgy is meddig lesz Soros György az ellenség még?

Úgy is jön majd az újabb és újabb ellenség akik ellen éppen harcolni kell.

2017. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert valamilyen szinten, azt teszi. Persze, ők nem zsidóznak, nem is utalnak rá, de nagyon jól tudják, hogy az "egyszerű polgárok" nem kis része, nem is tud úgy beszélni Sorosról, hogy ne zsidózzon egy kicsit. Ki van ez találva.
2017. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!