Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem, hogy miért...

Én nem értem, hogy miért monják sokan azt, hogy a kormány a Soros plakátokkal antiszemita érzelmeket gerjeszt?

Figyelt kérdés

Persze lehet hogy a plakát segít ilyen érzelmek kifejezésében, mert egy jó felület, de ez az emberek azon részét minősíti, akik ráfirkálnak, nem?

Az ilyen emberek bármire ráfirkálnak, ami kapcsolatba hozható picit is bármivel, ami számukra jó asszociációs elem. Nem zsidóra is simán ráfirkálnak, ha kell. Egyébként is Sorossal az embereknek két baja lehet, hogy gazdag, vagy hogy mit csinál a pénzével, a származását meg mindnki ismeri, de attól, hogy valaki erre felhívja a figyelmet, felnőtt emberek véleménye nem fog megváltozni szerintem.



2017. júl. 14. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Vannak, akik még emlékeznek az ilyen, erősen hasonlító plakátokra. [link]
2017. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

az a baj, hogy Sorosról 3-4-5 éve is lehetett már olvasgatni, akkor senki nem foglalkozott vele csak ilyen ismeretterjesztés szinten olvasgatták egyesek.


Egyre több balhéja lett az öregnek és egyre több dolog derült ki (milyen szervezet, milyen alapítvány kihez-mihez tartozik, ki kinek ad pénzt, kit miért ítéltek el a kétezres évek elején), szépen összeállt a kép és a kormány egy amúgy hiteles plakátkampányt rakott össze az öregről.


A baj az, hogy olyan szinten túltolták, hogy a liberálnácik simán tudtak azzal védekezni, hogy ez "kormánypropaganda" mivel a kormány annyira erőszakosan tolja a soros témát.


Tehát Soros tényleg létezik, tényleg egy fehérgalléros maffiafőnök, tényleg beleugat az országok politikájába, tényleg többet lop mint bármelyik fideszes együttvéve, és még is őt kell sajnálni mert a fidesz idióta módon próbálja reklámozni ezeket a tényeket. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az öreg nemrég előjött a zsidó kártyával tehát már két pont oda, a zsidó kártyával amúgy se lehet mit csinálni :D

2017. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Hiteles plakátkampány :)))) Te olyan szinten beszoptad a propagandát, hogy az valami félelmetes. Ja bocs, most nézem hogy a 29%-os elmebeteg vagy. Menj már orvoshoz.
2017. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Hallgass Hitler-beszédeket, és próbáld meg behelyettesítgetni "a zsidók" helyére, hogy Soros. Kb. visszakapod az elmúlt hetek Fidesz-propagandáját. A zsidók ellen a II. VH óta nem nyíltan beszélnek, hanem pontosan ilyen utalásokon, "közvetítőkön" keresztül. "A bankok", stb. Orbán ezt pontosan tudja. És mi történik? A Jobbik néppártosodni próbál, amivel ezeket a szavazókat elveszíti. A Fidesz így jelez nekik, hogy antiszemiták, ide szavazzatok.
2017. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
aki "kormánypropagandázik" az beszopta a liberálnácik propagandaszövegét :D Védjétek csak a bűnözőket, akik rátok akarják telepíteni a kecskebszókat.
2017. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Senki nem írta rá, hogy a gazdag zsidó aki röhög a markában. Ebben igazad van. Megtették azok akik vevők erre.

[link]

Dícsérjük meg?

2017. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt is, és gondolkodj el rajta:

https://www.youtube.com/watch?v=_wUnfGEKiIo

2017. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A Lőrinc nyúz nem egészen hiteles forrás semmilyen érvnek.
2017. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 6


és akkor szerinted egy filces firka miatt jogosan kezd el jajveszékelni a Soros és kezdi el vizionálni a "legsötétebb időszakot"? Visszaélni egy ilyen helyzettel és ezzel rágalmazni nagyon nagyon nagy felelőtlenség. Te sem gondolod komolyan, hogy soros sajtósa ezt azért nyilatkozta, mert valóban félnek :D

2017. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jajj ne 29%, egy rövid kérdés: mit ábrázol a plakát? Na csak azt írták rá azok akik vevők arra. Ennyi. Ne játsza nekem a kormány meg te se a naivat.
2017. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!