Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért találták...

A fideszesek miért találták ki azt hogy Soros akarja teleszórni Európát migránssal?

Figyelt kérdés
Nem zavarja őket hogy Soros nem is politikus? Mi értelme van ilyen hülyeségeket kitalálni és utána ezzel riogatni az embereket meg uszítani valaki ellen akinek köze sincs a dologhoz? Akkor már inkább Brüsszelt céloznák, annak még be is lehetne magyarázni valami alapot.

2017. júl. 20. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy vettem észre, hogy Brüsszelt is célozzák. Álliccsukmeeeg! Nem rémlik valami? :-)
2017. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

ellenségkép kell a fidesznek, így a "megijesztett" szavazó skandálja hogy a viktor nem engedi be a migránsokat megvéd az eutól és megállítja sorost.


Viktor 16000 migránst engedett be olyan pénzért amit mi adóztunk és már most veszteségesek a kötvények.


Eut nem megállítani akarja hanem hiteltelenné tenni hogy amikor Orbánt számon kérik az úniós források pazarlásáért mondhassa "én megmondtam".


Soros meg nem ellenség és nem is barát de Viktornak nem ad több pénzt így bele kell rúgni. (anno a fidesz terjesztette fel/támogatta A Magyar Érdemrend középkeresztje a csillaggal Sorost)

2017. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Te még nagyon fiatal lehetsz, ha azt hiszed, a politikusok hozzák a döntéseket. Kicsit olvasgass, mennyibe kerül egy kampány! Ez saját zsebből nem megy senkinek, még egy gazdag embernek sem. Ha pedig x, y, z cég vagy éppen egy magánember pénzel valakit, akkor bizony vannak elvárásai. De fogalmazhatjuk kissé finomabban is. Ha én egy milliárdos vagyok, nyilván azt támogatom, aki a világnézetemmel egyezően politizál. Ha kicsit utána olvasol Sorosnak, látni fogod, kiket támogat, miről, mit gondol, és világosabb lesz a kép.
2017. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Kolompárnak igaza van.
2017. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem úgy rémlik Soros mondta hogy Európának évi egymillió migránst kellene befogadni. Úgyhogy ezt nem a fidesz találta ki
2017. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ami egy tanács volt, nem szándéknyilatkozat. Tehát még mindig kitaláció.
2017. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Azért a kérdés szempontjából nem kitaláció, mert ha ezt tanácsolja, akkor feltehetőleg ezt is akarja.
2017. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

7/7


Amit később 200ezerre módosított és kiemelte hogy ha ELLENŐRZÖTT migráns és nem letelepedést hanem átmeneti szállást javasolt csak ezzel nem lehet hatékonyan riogatni a népet


Ha befizetem a világrekord magas adókat az azt jelenti a gondolatmeneted szerint hogy akarom? vagy azt hogy nem ártana?

2017. júl. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

21.47. és a többi


Hol is fejtette ki a tanácsát? Ő, a nem politikus?


El lehet olvasni Sorosnak a "why do I invest in migration" nyilatkozatát.


Bárcsak a Fideszesek találták volna ki az egészet, mert akkor nem is lenne semmi baj. Olaszországban sem. És sehol Európában.

2017. júl. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kérdező vagy nagyon tájékozatlan és naiv, vagy egy mocskos ügynök, és szándékosan terel.


Soros nem egyszer kifejtette, hogy Európának évi egymillió migránst kéne befogadnia, amihez jelentős hitelt kéne felvennie.


Soroshoz számos "civil" szervezet köthető. Már az olaszok is kikészültek tőle, hogy ezen szervezetek (ún. NGO-k) hajói bemennek a líbiai vizekre, és onnan szállítják a migránsokat Olaszországba. (Ha belegondolsz, ez nem kevés pénzbe kerülhet. Honnan lenne egy non-profit civil szervezetnek ennyi pénze - hacsak nem kap valakitől?)


Soros nagy víziója a "nyílt társadalom", melyben nincsenek megkérdőjelezhetetlen normák (kultúrális, vallási, társadalmi alapértékek, de egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy még a biológiai alapvetések is megkérdőjelezendők: van férfi és nő), magyarán a népesség egy teljesen gyökértelen, uniform massza lenne. Számára valamiért ez a végcél, nem értem, miért.

Mindenesetre ehhez elég potens eszköznek tűnik Európa olyan migránsok tömegeivel való elárasztása, akik az itteni kultúrális, társadalmi, vallási normákat nem fogják átvenni, következésképp szét fogják zilálni azokat.

2017. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!