Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem a legtöbb...

Csak szerintem a legtöbb liberalizmus ellenes ember valójában homofób?

Figyelt kérdés

Ha felmerül egy liberalizmus kérdés,nincs olyan,hogy ne lenne egy melegségre utaló komment,mintha csak a liberalizmust a homofóbiájukkal azonosítanák.

Szerintem ezek nagy része mind látens homoszexuális,mert egy heteró férfit nem nagyon foglalkoztat ennyire a homoszexualitás kérdése,hogy ideológiákat azonosítson vele.


A másik fele inkább rasszista vagy idegengyűlölő.


2017. júl. 23. 20:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek mikor fogják már fel,hogy a homoszexualitás nem egy ideológia.

És,az,hogy vannak melegek,vagy a melegeknek jogai,annak még semmi köze a liberalizmushoz.


Kb ugyanannyi köze van hozzá,mint a heteró embernek a liberalizmushoz.

2017. júl. 23. 20:32
 2/19 A kérdező kommentje:
Közben ezek a nagy heterók dug-nak össze-vissza,amit a liberlaizmus nevében megtehetnek,mert senki nem tiltja nekik.
2017. júl. 23. 20:33
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Miért csodálkozol azon, ha egy vaskalapos ember vaskalapos ??
2017. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak azt vettem észre,hogy a legtöbb embernek az a baja a liberalizmussal,hogy mások is szabadon csinálhatnak azt,amit akarnak,nem csak ők.


Náluk a liberalizmus egy kettős mérce.Amit nekem szabad,azt másoknak ne lehessen.

2017. júl. 23. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

meg fidesz bérenc is, az kimaradt.


Az emberek szeretik az egyszerű képleteket, mint pl. te is amikor mindenki látens homokos meg rasszista aki nem ért veled egyet. Ezért egyszerűbb konzervatívoknál is a liberalizmus mellé társul a homoszexualitás, mert ez egy biztos pont amivel lehet nem egyetérteni.


A férfiak kb. 3-4%-a homokos még a liberális államokban is.

Ebből kiindulva nehezen hiszem, hogy mondjuk 1 millió konzervatív férfi mind látens homokos lenne. (ha feltételezzük, hogy Magyarországon csak a Fideszesek melegek akkor is csak minden 7.-re lenne igaz ez)

2017. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Igen, a sziréna egyből elkezd szólni, júúúúú meleg, gender, femináci, migráns, júúúú. Egyből salakos lesz a gatyeszük :D
2017. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

A mai liberalizmus sajnos ilyen, Kérdező. Amint az övékével ellentétes véleményt kapnak, indul a mantra hogy gyűlöletbeszéd tíccsukbe. A tolerancia, véleményszabadság jegyében természetesen...

Ezek után mennyire lehet komolyan venni?

2017. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Véleményed lehet,erről szól a liberalizmus.


Az viszont,hogy a véleményed miatt korlátozz másokat az már jogi kategória,semmi köze eszmékhez.


Nekem is van véleményem a konzervatív emberekről,de azzal még nem korlátozom őket semmiben.


Az viszont,hogy pl valaki meg akarja tiltani egyesek,hogy házasodjanak,csak mert nekik az a véleményük,az már egy jogi korlátozás.


Ez kb olyan,mintha azt mondanám,hogy ha egy konzervatív embert házasságtörésen kapnak,az kapjon büntetést,mert ő konzervatív,akkor nekik külön büntetés járjon azért,amiért másoknak semmi.

2017. júl. 23. 20:49
 9/19 A kérdező kommentje:

Az,hogy jogilag egyenlőek vagyunk,semmi köze a liberalizmushoz.


Ugyanúgy menekült státuszt sem csak szíriaiak kaphatnak,hanem bárki,akinek az országában háborús helyzet van.


A liberalizmusnak inkább a demokráciához van köze.

Az,hogy egyesektől jogokat veszünk el,az egy fasiszta,nem demokratikus rendszerben elképzelhető.

2017. júl. 23. 20:53
 10/19 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre,hogy egyeseknek inkább az a bajuk a liberalizmussal,hogy elveszítik másokkal szemben az előnyeiket.

Tehát mások nem lesznek velük egyenlőek.


Nehogy már annyi joga legyen,mint nekem,stb..

2017. júl. 23. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!