Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van cigányverő klán Magyarorsz...

Van cigányverő klán Magyarországon?

Figyelt kérdés
mint a ku klux klán az usában
2010. máj. 22. 15:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
fél évre*
2010. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen klán, de igény lenne rá.
2010. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
bár lenne!
2010. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

A kérdés csak tényre kérdez, vélemény megformálása nélkül.


Én nem tudok ilyenről.


Örülök egyébként, hogy egyre többen látják úgy, hogy a megoldás a békés együttélés megteremtése, a másik csesztetése helyett.


Én nem azt mondom, hogy szeresd a cigányokat. Én sem ölelgetem az összes szembe jövőt. Viszont ŐK is itt vannak, ugyanúgy, ahogy a szomszédod. Ha normálisan bántok egymással, mindkettőtöknek jobb lesz. Ugyanez igaz a kisebbségekre is, nem csak a szomszédra.

2010. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Okos utolsó,gyere már be ide a gettóba a nyóckerbe és próbálj emberien bánni a cigókkal!

Még örülhetsz,ha hálából nem szúrnak le,rabolnak ki vagy lincselnek meg.

2010. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneket ír, hogy nem szabad bántani őket, meg stb azt nyilván nem verték meg azért, mert rájuk nézett. Mondtam, lakjál fél évet egy nagyrészt cigányok lakta faluban, van 8. kerület 1-1 "szebb" részén. Utána is még őket sajnáltasd...
2010. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Úgy tudom vannak/voltak halálosztagosok. Néha még ma is emlegetik őket pl. Skinheadek.

Ezeket a halálosztagosokat fekete ruhás kapucnis pisztollyal(hallottam már olyat is hogy gépfegyverekkel) rohangáló emberek voltak, akik csak úgy betévedtek néha egy cigánytelepre, és ott lövöldöztek párat...

2010. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Úgy tudod... Mielőtt leírod, hogy a skinhead-ek gépfegyverrel cigányokat írtanak, kicsit olvasgassál el előbb dolgokról. Kezdethetnéd a skinhead mozgalmakkal. Meg mondjuk vesd össze az ő áldozataikat a vietnámi drogdílerek áldozataival...
2010. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Meg a cigányok által ok nélkül meglincselt magyarokkal.
2010. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!