Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre most vajon büszkének...

Erre most vajon büszkének kellene lennie Magyarország jelenlegi kormányának? (Már több a közmunkás, mint a munkanélküli + cikk)

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 27. 12:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Pont az a lenyeg hogy ne legyenek munkanelkuliek, akkor teljesit jol az orszag.
2017. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%
Miért az lenne a helyes ha azt minimális munkát amit elvégeznek se kelljen megtenniük? Csak otthon ülni és várni a segélyt?
2017. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem erre céloztam kettes ! Csak tudod sokan úgy gondolják ahogy én is ,hogy a közmunka nem munka. Ne,hogy azt hidd,hogy 1-szer is lenéztem őket. DEHOGYIS ! Isten ments ők is emberek ! Csak meglepett ez a cikk
2017. júl. 27. 12:42
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt bárkit is megsértenék felénk rengeteg a munka mégis évek óta ugyan azok járnak közmunkára. Egy részük képtelen lenne rendes munkahelyre járni pl pia miatt. Egy részük nem is akar. Mit tennél velük? Ettől is megfosztanád őket? Jó részük úgyse terelhető vissza a munka világába. De szerintem ezzel te is tisztába vagy
2017. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

A közmunka nem munka. Pont. Mondom ezt úgy, hogy közmunkásként vagyok felvéve (nem a hagyományos programban, hanem a művelődésibe).

Ez az egész arra jó csak, hogy a munkanélküli statisztikát javítsd. A probléma az, hogy ez a közmunka nem old meg semmit. Oké, most dolgozik a közmunkás, de aztán? Hol van sok közmunkás? Ahol alapból nincs munka. Megszűnik a közmunka még ez a munkája se lesz. Ezt a pénzt akkor ölték volna bele munkahelyek teremtésébe. Itt nálunk Borsodba is mi lesz majd a sok közmunkással, ha már ez se lesz? Hova megy dolgozni? Elmegy a GE-be, ahol 3 hónapokra alkalmaznak csak, mert annyi időre jár a támogatás? Letelik a 3 hónap mihez kezd?

Másik óriási probléma, hogy itt már nagyon sok helyen csak közmunkásként veszik fel az embert. Beszéltem már olyannal, aki előtte rendesen fel volt véve az irodában, aztán fogta a cég és átrakta közmunkára. Más ilyen munkahely nincs a környékén, elmenni meg a szülei miatt nem tud ahol lenne munka, mert a szüleit ápolni kell, nem hagyhatja egyedül őket.

2017. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%
A közmunka lehetne hasznos. Nem a mostani formájában. Ismerek közmunkásokat, szoktak mesélni. Semmi köze az igazi munkához. Arra például pont nem jó, hogy "visszavezesse őket a munka világába".
2017. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát igen nem mind 1,hogy az ember hol van Borsodban vagy Győrben a határhoz közel. Ez csak egy példa volt én egyik helyen sem vagyok.
2017. júl. 27. 13:09
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Ezt eddig is tudtuk, hogy a közmunka az csak egy erősebb munkanélküli segély, feltaláltad a spanyolviaszt?
2017. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

"Miért az lenne a helyes ha azt minimális munkát amit elvégeznek se kelljen megtenniük? Csak otthon ülni és várni a segélyt?"


Az ilyen idióta kommunista felfogás tartja hatalmon ezt a bandát.

Ha nekem is dolgozni kell,akkor dolgozzon más is,dögöljön meg a szomszéd tehene is.


Arra nem gondoltál,hogy az állami alkalmazottakat a közösből fizetik ki?

2017. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

Sosem lesz normális piacgazdaság,ha a közmunkással elhitetik,hogy pl a szemétszedés értéket teremt,vagy növeli a GDP-t.


A közmunka egy idióta,kommunista dolog,hogy mindenkinek dolgoznia kell.

Nem,nem kell,a kapitalizmusban nem.

2017. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!