Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország társadalmi...

Magyarország társadalmi tagozódása kezd hasonlítani az Éhezők viadala világához?

Figyelt kérdés
Ahol a szegények és a gazdagok teljesen külön kis világban élnek. Sokszor olvasom itt is azokat akik ma a Fidesz rendszerben jól élnek úgy nyilatkoznak, hogy nem igaz, hogy ekkora az elszegényedés amekkora valójában, ez a hatalmas része a magyar embereknek nem is létezik, vagyis inkább nem is akarnak tudni róluk bármit is mutat ki a statisztika. Csak arról a részéről akarnak tudomást venni az országnak ahol a kb. kétmillió ember létezik akik valóban jobban élnek.
2017. aug. 2. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval azt a kevés kis örömöt is vitassuk már el tőlük, amelyeket az amúgy teljesen triviális, és nem is annyira megengedhetetlen kategóriába tartozó élvezeti cikkek jelentik számukra.
2017. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Aki szegény mint a templom egere, és cigarettával meg energiaitallal tömi a hasát amint van egy kis pénze, az szerintem maradjon csendben. Nekem is volt rosszabb időszakom, és magától értetődött, hogy nem szabad pénzt áldozni élvezeti cikkekre. Tudod mennyibe kerül egy doboz cigi?
2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az úgy viselkedik, ami megfelel a Homo sapiens pszichológiai sajátságainak. Ilyen semmi szar dolgokért, mint cigi meg kávé, rámászni a csórókra-általában kicsinyesség és rosszindulat.Nem pedig a jobbítási szándék.
2017. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha valakinek fontosabb egy doboz cigi, mint egy kiló kenyér, attól meg ne halljam, hogy korog a gyomra. Az nem jobbítási szándék, ha rászólunk pár "hátrányos helyzetűre", hogy a pénzüket valódi kajára költsék? Perpill te meg akarod magyarázni, hogy miért jár jobban a szegény egy doboz cigivel, mint egy normális kajával.
2017. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én most épp nem a szegényekről beszélek, hanem rólad.
2017. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kicsinyes dolog, ha arra ösztökélem a szegényt, hogy ha van pénze, azt normális dolgokra költse?
2017. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!