Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien vettek idáig letelepe...

Mennyien vettek idáig letelepedési kötvényt?

Figyelt kérdés
Mivel 300 ezer euró egy ilyen kötvény, hány migráns jött így be az országba, forrást is kérek.
2017. aug. 4. 00:57
 1/8 Sulek Péter ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire hiteles,de ez szerintem az eddigi leghitelesebb forrás,amiket néztem

[link]

2017. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
migráns szerintem semennyi
2017. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

18 ezer

2017. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"migráns szerintem semennyi"


:DDDD Orbán úrnak tetsző szellemi szint.

2017. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a forrásokat. Egyrészt értem, hogy így is pénzt lopnak cserébe jönnek az idegenek az országba, de nem közel keleti gazdasági bevándorlókról van szó viszont elég sokan ezzel jönnek ugyanúgy megy az uszítás mindkét felől, nem jó egyik sem.
2017. aug. 4. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
nagy része úgyis orosz meg kínai. az a pár arab, az se a lélekvesztőn, civilszervezeten keresztül érkezett, hanem a gazdag fajta. az meg nem fogja felrobbantani magát.
2017. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

":DDDD Orbán úrnak tetsző szellemi szint."


Nyílt társadalom díjas komment uram. Gratulálok. Előre a soros fasizmusba!

2017. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára 17 000 feletti számról olvastam. Mondjuk, én inkább azt tartom érdekesnek, hogy a Jobbik, együtt szavazott volna a Fidesszel az alkotmánymódosításról ha megszüntetik a kötvényt. Akkor miért a Jobbikot hazaárulózzák? Ők azt mondták, hogy ne jöjjön se szegény, se gazdag migráns. A Fidesz döntött úgy, hogy van az a pénz...
2017. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!