Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van hogy a Fidesz...

Az miért van hogy a Fidesz hangosan ellenzi a migránsokat de ha fizetnek nekik akkor bárki bejöhet az országba?

Figyelt kérdés
Érdekes dolog ez nekem. Ha a migránsok "ingyen", tehát menekültként jönnek, akkor Orbán rögtön határzárat épít meg "megvédi a magyarokat", meg Brüsszelezik, Sorosozik egyet, de ha ugyanabból az országból nem egy nincstelen, hanem egy milliomos jön ide, és kitokol nekik X összeget, akkor ő rögtön szívesen van látva, meg kap állampolgárságot, szavazati jogot stb. Akkor már nem gond hogy migráns? Arról már nem is beszélek, hogy ha valami terrorcselekmény történik valahol, rögtön migránsok így meg migránsok úgy, csak azt valamiért mindig elfelejtik hogy a terrorizmushoz pénz is kell. A csóri, nincstelen migráns mit fog terrorizálni? Beugrik a vonat elé? még egy késre se lenne pénzük. Ellenben a kétes hátter beengedett milliomosok sokkal inkább tudnak pénzelni mindenféle iszlamistákat. Szóval érdekes ez, nem? (ne essék félreértés, nem vagyok "migránssimogató", egy darab se hiányzik nekem, sőt, csak akkor is érdekes a Fidesznek ezen politikája.

2017. máj. 31. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor fogja a társadalom felfogni, hogy a "migráns" meg a "menekült" az nem ugyanaz. Egyébként meg kérdező nem vetted észre még, hogy pénzért bármit lehet?
2017. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Tévedsz. Ezek a migránsok nem fizetnek csak kölcsön adnak. A pénzüket aztán kamatostul visszakapják, tehát gyakorlatilag, mi adófizetők fizetünk ezeknek az embereknek hogy magyar állampolgárok legyenek.

Ha ez kb úgy működne ahogy leírtad nem is lenne vele baj, csak nem ártana átvilágítani azokat akiknek magyar állampolgárságot adnak, ezzel szabad mozgást az Schengeni övezeten belül, mert valljuk be ez a lehetőség nem éppen a becsületes üzletembereknek kedvező.

2017. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

"Ha a migránsok "ingyen", tehát menekültként jönnek"


az a baj, hogy attól, hogy valaki ingyen jön még nem feltéten lesz menekült

ez egy elég egzakt nemzetközi jogi fogalom, az első biztonságos országban lehet valaki menekült


azt meg had mi döntsük már el, hogy ki jöhet és ki nem


"csak azt valamiért mindig elfelejtik hogy a terrorizmushoz pénz is kell."


majd biztos fog 100 milliót fizetni az ISIS terroistánként, amikor a baloldali rikácsolók a zöldhatáron is fogadják őket ingyen

2017. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A Tankcsapda már 1999-ben megénekelte, hogy "Az emberek meg néznek, hogy az Isten a pénz lett"
2017. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

"tehát gyakorlatilag, mi adófizetők fizetünk ezeknek az embereknek hogy magyar állampolgárok legyenek. "


csak úgy szólok, hogy aki 100 milliót be tud fektetni magyar állampapírba, annak a blue card sem okozna nagy fejtörést, ami nem mellesleg ingyen van


az EU ugyanis már évtizedek óta tárt karokkal várja a szakunkásokat


akkor kik lehetnek azok akik zöldhatáron akarnak beszökni az unióba?

hát igen a képzetlen ingyenélők... jó reggelt széplelkűek!

2017. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem a migránsok fizetnek. Mi fizetünk nekik, nagyjából nettó jelenértéken 60 ezer eurót- ennyit keres egy ember, egy letelepedési kötvényes ügyleten. És persze Rogán haverja meg úszik a pénzben.
2017. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"majd biztos fog 100 milliót fizetni az ISIS terroistánként, amikor a baloldali rikácsolók a zöldhatáron is fogadják őket ingyen"


Ingyen, mert az EU fizette volna az ellátásukat.

Plusz, milyen 100 millió fejenként? Ez az összeg aligha emberenként kell a terrorszervezeteknek, hanem inkább arra, hogy "legális" központot építsenek egy adott országba. És tekintve, hogy még ezt az összeget is kamatostul kapják vissza, ezzel nem igazán büszkélkednék senki helyében.


"azt meg had mi döntsük már el, hogy ki jöhet és ki nem "


Egyetértek ezzel a felvetéssel, és ezért ítélem el az érvénytelen népszavazás utáni huzavonát, főképp, mikor a Fidesz inkább a bevándorlók pénzét választotta, ahelyett, hogy az ügyben kompromisszumot kötött volna a Jobbikkal.


Több éves plakátolás, TV hirdetés, érvénytelen népszavazás...ezek együtt több milliárdos költséget jelentettek, és miért? A semmiért. Mindezek nélkül is ki lehetett volna állni, és ingyen elmondani az EU szerveinek, hogy nem értünk egyet a kvótarendszerrel.


Mindezek alapján az a végkövetkeztetésem, hogy a reklámért (több éves propaganda) és pénzért (letelepedési kötvények) a fidesz eladta Magyarország valós érdekeit.

2017. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

"Ingyen, mert az EU fizette volna az ellátásukat.

"


Jaja, regisztráljuk őket, aztán majd lehet ide visszatoloncolni a hulladékot, amiből a képzett embereket kimazsolázta a nyugat.


Hogy lehet valaki ekkora idióta, hogy ilyen kritikátlanul bevegye ezt a libsi mesét a testvériségről meg elfogadásról?


[link]

[link]


agyhalott széplelkűek

2017. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom hallottad e már esetleg azt a kifejezést, hogy "mutyi". Na ez csak az úgynevezett "migránsmutyi", nem kell megijedni, elfér a többi mutyi között. Az adófizetők majd tejelnek ezért is.
2017. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye vágod te végtelenül udvarias 24%-os válaszadó, hogy ezzel a két linkkel semmit sem bizonyítottál? Én nem a dublini szerződésről, vagy a kitoloncolásokról beszéltem. + én gazdasági oldalról közelítettem meg.


Mélységesen sajnálom, hogy az egész mondandómból csak azt a részt tudtad kitépni, amivel migránsozhatsz egyet, de ezzel együtt örömmel látom, hogy köpni-nyelni nem tudsz, ha a fidesz ilyen szintű hazaárulását kellene védened.


Őszintén sajnállak és megvetlek, mint élő példáját a "kritikátlan" gondolkodásmódnak és vergődésnek.

2017. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!