Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik-ellenesek! Mikor...

Jobbik-ellenesek! Mikor szoktok már le az általánosításról?

Figyelt kérdés
Csak azt látom ezen az oldalon, hogy a jobbikosok ilyen hülyék, olyan barmok, ennyire elvakultak, annyira ÁLTALÁNOSÍTANAK. Ti nem? Az összes párt mellett állnak hülyék, mégsem írom le minden kérdéshez, hogy az összes Fideszesnek Orbán a király-isten-császár, meg az összes MSZP-s egy befolyásolt agyhalott barom.
2010. máj. 23. 17:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Polgártársak!

Ne veszekedjünk kérem. A fidesz és a jobbik jobboldali párt. Nem kéne egymást marnunk. Nem a fidesz, és és nem a jobbik tehet róla, hogy ilyen sz.rul áll az ország.

Én totál el tudom képzelni, hogy itt, a gyik-en, magukat jobbikosnak, vagy fideszesnek kiadó mszp-s provokatőr beírja a maga uszító szövegét, és hátradől a székén, röhögve: na, hadd marják egymást. Ti el tudjátok képzelni?

Tehát, ha már marni kell, a komcsikat kéne marni, nem egymást... az lmp-vel ne foglalkozzatok, vasárnap van, hülyére szívták magukat...

2010. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
29%
na te nagy fideszes... te mit csinálsz? te is uszítod az embereket! Höhö, mi is mondhatnánk, hogy hátradőlsz aztán meg röhögsz. Mit is mond a ti nagy vezéretek? Nemzeti összefogás? Látom kedves polgártársam ezt igazán jól értelmezed... És akkor még mi vagyunk a szemetek, miközben ti rekesztitek épp ki a többi magyart, közben meg prédikáltok itt Erdély visszacsatolásáról. Azután ha nem rátok szavaznátok őket is kizárnátok a nagy NEMZETből?
2010. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Szóval a nagyon pontos fogalmazást kedvelők ezentúl a "kedves Jobbik-égető 85%" és rokon kifejezésekkel igyekezzenek megszólítani valódi célcsoportjukat :)
2010. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
ekkora egy s3ggfejt mint a 45
2010. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

"Akkor mi miért szokjunk le az általánosításról???"



mert te egy csicska vagy :)

2010. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

" mert általánosító csőlátású bunkók vagytok, ti jobbikosok."



hogy van anyukád?:)

2010. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

A JOBBIK ELLENESEK MIKOR SZOKNAK LE A HÜLYESÉGÜKRŐL?:)



mikor kezdenek el nem nyafogni minden hülyeségen?:)

2010. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"na te nagy fideszes... te mit csinálsz? te is uszítod az embereket! Höhö, mi is mondhatnánk, hogy hátradőlsz aztán meg röhögsz. Mit is mond a ti nagy vezéretek? Nemzeti összefogás? Látom kedves polgártársam ezt igazán jól értelmezed... És akkor még mi vagyunk a szemetek, miközben ti rekesztitek épp ki a többi magyart, közben meg prédikáltok itt Erdély visszacsatolásáról. Azután ha nem rátok szavaznátok őket is kizárnátok a nagy NEMZETből?"


hehe, most árultad el magad, te mszp-s tahóka.

Így kezdődik a mondókád: na te nagy fideszes

És így folytatod:És akkor még mi vagyunk a szemetek

Szóval, te vagy az uszító aki hátradől röhögve

Amúgy jobbikos vagyok, és minden álmom egyik, ha nem a legfontosabb része, hogy az mszp eltakarodjon a pokolba.

Szebb jövőt!

2010. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Elárultam magam? Sosem tagadtam, hogy nem jobboldali pártra szavaztam. És akkor mi van? Továbbra is ti maradtok a kirekesztők, eddig egy fideszes mondta, most már egy jobbikos is megerősít ebben, köszi :)

Azt viszont továbbra sem mondtam, hogy mszp-s hátradőlve röhögős áljobbikos lennék. És nem is vagyok az. Ha nem hiszed, járj utána.

2010. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Most is uszítás folyik, mert az idézet nem tőled származik, ugyanis te 0-ás vagy, úgyhogy te ne reagálj rá.
2010. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!