Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok jobban bíznak az...

A magyarok jobban bíznak az EU-ban mint a kormányban. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a legfrissebb felmérések szerint a magyar emberek sokkal jobban bíznak az Európai Unióban mint a kormányban.

Az EU-ban a magyarok 46%-a bízik (ami 4%-os növekedést jelent), míg a magyar kormányban csak a magyarok 39%-a képes megbízni.

Érdekes adat az is, hogy a magyarok elsöprő többsége, 58%-a kifejezetten bizalmatlan a kormánnyal szemben, egyáltalán nem bízik a rezsimben.


Engem most az érdekelne, hogy itt a GYIK-en hogy áll a helyzet? Ti az EU-ban bíztok inkább vagy a kormányban?



2017. aug. 8. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Amíg ez a kormányzat meg nem jelent, addig én is EU-szkeptikus voltam. Ma már ha választani kéne a kettő között akkor inkább az EU.
2018. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5%

#10



Én ez alatt a kormány alatt rengeteg fejlődést érzékelek a bőrömön. Nem kell egyetérteni, ennyi.


Viszont melyik politikus ne lopna, ha hatalomra kerülne?


Az EU-ból én azt se bánnám, ha kilépnénk.

2018. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
#12: "Én ez alatt a kormány alatt rengeteg fejlődést érzékelek a bőrömön" Abba nem gondoltál bele, hogy azt a kevés fejlődést ami van (és lehetne jóval több), azt az EU-s támogatásoknak köszönheted?
2018. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Igen, amit befizetünk, annak kis részét visszaosztják.
2018. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
#10 Gondolom van 5 gyereked és egy trafikod, és igénybe vetted a CSOK-ot is. Aki régen is csupán munkából kényszerült megélni és most is, annak általában sokat apadt a pénztárcája....
2018. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 14-es, ezt a hazugságot csak félretájékoztatott fidesz-birkák bégetik.


Közgazdasági TÉNY, hogy az EU-ból mi csak kiveszünk (legalábbis 2020-ig).


Az EU-nak vannak nettó befizető országai (Németország, Franciaország, de még Nagy-Britannia is, a Brexit lezárultáig, de Hollandia és Olaszország is az) és nettó nettó haszonélvezői.


Magyarország NETTÓ HASZONÉLVEZŐ az EU-ban, méghozzá az ötödik legnagyobb. És pont.

2018. jan. 18. 17:43
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
Pofátlanul hazudsz kérdező : a nyugati cégek többet visznek ki, mint amennyit visszacsorgatnak.
2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja.


Bízzunk az EU-ban, hogy bevezeti nálunk is a 73 nemi identitást, meg behoz pár százezer migránst szinesíteni a társadalmat...

2018. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

#16 "Magyarország NETTÓ HASZONÉLVEZŐ az EU-ban, méghozzá az ötödik legnagyobb. És pont."


Lófüttyöt !


[link]


Thomas Piketty világosan bebizonyítota hogy az EU durván dupláját viszi ki annak mint amit visszaad.

És amit ad az is a német cégeknél köt ki, mint azt Göttinger, a német uniiós biztos elmondta.


Az Eu azért terjeszti ezt a hazonélvező hazugságot, mert már ezt se akarja adni, pedig ez az átengedett piacok, elveszett vámok, meg más veszteségek miatt JÁR !

2018. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyikben sem bízok mert egyik sem képviseli az érdekeimet mezei állampolgárként.
2018. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!