Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar egészségügy azért...

A magyar egészségügy azért rossz, hogy elrettentse az embereket a kórháztól?

Figyelt kérdés

Évekig azt hittem hogy a magyar egészségügy azért rossz mert nem szánnak rá elég pénzt és még a benne lévőt is ellopják. Nemrég viszont volt szerencsém megvilágosodni és rájöttem hogy nálunk a megelőzésre helyezik a hangsúlyt.

Rossz az étel, az ellátás, magadnak kell gyógyszert vinni és ha nem komoly bajod van, nagyobb az esélye hogy valami fertőzés következtében komoly bajod lesz a kórházban, minthogy a nem komoly bajodból lesz komoly bajod otthon. De ez valójában a megelőzésre ösztönöz. Elrettent a kórháztól. Nem akarnak az emberek bekerülni, mert nagyobb bajuk lehet a kórházban mint otthon.

Valójában ezért rossz az egészségügy? Direkt rossz?


2017. aug. 9. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy direkt rossz- e, de szerintem, ez nem jó "taktika", mert ha az embereket ennyire elrettentik a kórházaktól, akkor már csak akkor mennek be, ha nagy a baj. Tehát éppen a megelőzés rovására megy a dolog.
2017. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Persze, nem érdemes betegnek lenni.

A temetkezési intézményeket is le kéne rohasztani, hogy érezzék az emberek, nem érdemes meghalni sem.

A tömegközlekedésnél részben már megoldották, nem érdemes közlekedni.

2017. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!