Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok jártas a politikába...

Nem vagyok jártas a politikában, de nem akarom hogy a Fidesz kormányozza Magyarországot. Kire szavazzak jövőre?

Figyelt kérdés
A Jobbikot nem szeretem, számomra hiteltelenek, az MSZP-val kapcsolatban is vannak bennem aggályok. Édesanyám szerint mind hazudik. Akkor kire szavazzak?
2017. aug. 11. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Jobbik, az egyetlen esélyes párt jövőre hogy leváltsák a fideszt. Nem vagyok Jobbikos, de ők még nem loptak. 🙂

A mszp lopott és nem is kormányzott. A fidesznél a lopás az elsődleges de azért kormányoznak. (Egy független)

2017. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Aki fizet...

Ember,szavazati jogod van,tehát elméletben felnőtt,független magyar állampolgár vagy,akinek vannak jogai és éppen ezért kötelezettségei is.

Komolyan annyira életképtelen vagy,hogy nem tudsz rákeresni arra,hogy ma MO. milyen pártok vannak,utána meg megnézni a honlapjukat,választási programjukat meg a velük készült interjúkat?

2017. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

1-es,azért ez elég gyenge érv.

A Fidesz se lopott,amíg nem választottuk meg..

A jobbik se szent,csak más a retorikájuk...

2017. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
De még nem loptak, ellenben a többi kormányon már volt párttal. Egy esélyt megérdemelnek. Vagy inkább lopja szarrá az országot a fidesz?
2017. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Lődd ki az eddigi elitet és a szélsőséges elitet. Momentum, Párbeszéd, LMP, Együtt, vannak jelöltek.
2017. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
A jobbik az egyetlen kormányzásra képes, még nem levitézlett párt
2017. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
De esélytelen hog megválasztják a Momentumot stb. A Jobbik esélyes a leváltására a fidesznek, szavazzatok rájuk ha nem akarjuk hogy tovább itt lopja az országot orsós.
2017. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Mondom ezt én nem Jobbikosként!
2017. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Kétfarkúra, ha csak trollkodnál, és meg akarod esetleg a külföldnek is mutatni, hogy mennyire elkeserítő a helyzet ( ha magas %ot érnek el, lesz nemzetközi visszhangja az tuti )

LMP- ha liberális beállítottságú vagy, és ezen kívül hiszel a megújuló energiaforrásokban, az elektromos autóban, állatvédelem, stb.

Momentum - nem igazán tudnám sorolni sehova, talán valami újliberális dolog. De kezdőkhöz képest túlságosan profinak tűnnek, mintha a régi, nyolcvanas évekbeli FIDESZT látnánk új köntösben.

- Jobbik : miután a szélsőségek lemorzsolódtak róluk (Erő és Elszántság, Rend és Igazságosság nevű új pártok formájában ) szerintem már egy értékrendileg hiteles, casual jobbközép párt lett belőle. Egyedül náluk, és talán az LMPnél látom az igyekezetet, ami talán jobb mederbe tudná terelni az ország sorsát.

2017. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

# 2/8-as


Nem vagyok életképtelen, csak szkeptikus, és nem hiszek a politikusok mézes-mázos szavainak.

2017. aug. 11. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!