Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan ország Európában...

Van még olyan ország Európában, ahol ennyire "ciki" a hazaszeretet, nacionalizmus?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha valaki büszke a hazájára itt Magyarországon, akkor az mindjárt el van könyvelve neonácink, turbómagyarnak stb. Az ellenkezője viszont nagyon "menő", értelmiségi dolognak számít.


De érdemes szétnézni a nagyvilágban. Ott vannak a skandináv jóléti államok, amelyek kezdenek leáldozni, pont a liberális politikájuknak köszönhetően.

Amerikában ellenben szabad nacionalistának lenni, sőt büszkeség. Ugye Amerika régóta a világ vezető hatalma.



2017. aug. 13. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Más országot nyilván nem ismerek annyira, mint Magyarországot. De a németeknél is eléggé ki lett irtva a a német öntudat.
2017. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem ciki sehol, csak van egy hangos kisebbség.
2017. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Németországban,Svédországban eléggé az.

Minél nagyobb teret nyer a liberális politika annál cikibb.



Németországban meg a Svédországban a konzervatív azt jelenti,hogy férfi létedre nem hordasz női ruhákat, de ezenkívül ugyanúgy rajongsz a színes migránsokért meg a genderizmusért.

2017. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Németország.
2017. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 szántóvető ***** válasza:
75%
" akkor az mindjárt el van könyvelve neonácink, turbómagyarnak stb."-hol,fórumokon néhány kommentelő által?én még nem szembesültem direkt támadással,nem náciztak le.téged igen?
2017. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Van még egy olyan ország az egész világon, ahol még a dohányboltok is Nemzethyek?

Akkor miről is beszélünk? De ti aztán rohadtul el vagytok nyomva, ugye?

Hát nem! Magyarország éppen hogy túl van nacionalizálva, a magyarok rettenetesen el vannak szállva önmaguktól és a saját nagyszerűségüktől.

2017. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

"Németországban,Svédországban eléggé az.

Minél nagyobb teret nyer a liberális politika annál cikibb.


Németországban meg a Svédországban a konzervatív azt jelenti,hogy férfi létedre nem hordasz női ruhákat, de ezenkívül ugyanúgy rajongsz a színes migránsokért meg a genderizmusért." 9 évig éltem Svédországban, amit leírsz egy agymosott víziója.

Én szeretem a magyar nyelvet, irodalmat, több várban, kastélyban, műemléknél jártam, mint az összes turbómagyar valaha is fog...Sajnos sok "hazaszerető" még csak helyesen írni sem tud. Csak mantrázzák a kurucinfós hülyeségeket, ez meríti ki náluk a hazaszeretet fogalmát, meg a zsidók/nők/homoszexuálisok/stb. ellen táplált gyűlölet.

2017. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

" 9 évig éltem Svédországban, amit leírsz egy agymosott víziója. "


Nem agy mosott.

A svéd egy beteg társadalom, ezt nekem is svéd mondta, aki nagyon gyakran kritizálja országa politikai elitjét és berendezkedését.


Ha nem agy mosott dolog, akkor a konzervatív jobboldal nyugaton miért annyira bevándorlóbarát,hogy még a legelvetemültebb liberálisok is megnyalják mind a 10 ujjukat?

Élen Junckerral,Merkellel.


Nincs különbség a jobboldal meg a baloldal között, csak más a szín.



A jobboldalnak az a dolga, hogy megőrizze az államalkotó nép életterét, nem pedig az,hogy még segítse az ellen oldalt ennek a tönkretételében.

2017. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 tgt ***** válasza:
67%
Jó lenne, ha a kérdező definiálná, mit ért hazaszeretet alatt.
2017. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Migránsgyűlöletet, mi mást.
2017. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!