Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért mondják...

A balliberálisok miért mondják, hogy a fideszesek a birkák, amikor ők állandóan a szócsöveik mondatait ismételgetik?

Figyelt kérdés

Mást nem hallani tőlük, mint amit az ATV-n, a HírTV-n, az Indexen meg a 444-en mondogatnak már évek óta.

Gyakorlatilag az elmúlt hét évben semmit nem változott a technikájuk, mocskolódnak, hazudnak a kormányról, valótlanságokat állítanak mert ők akarnak a húsosfazék közelébe kerülni és lopni.



2017. aug. 14. 11:05
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Na, fenyegetsz? :D

Miért, a szocializmusban nem vették a trafikot azoktól akik évtizedek óta trafikban dolgoztak.

2017. aug. 14. 11:35
 12/40 A kérdező kommentje:

"1. Nem a balliberálisok. Ezt a jelzőt a Fidesz sikerrel bedobta mit sem sejtő és buta lelkes híveinek, azóta ez a duma, miközben semmit nem jelent."


Az MSZP és az SZDSZ fúzióját minek nevezed? Baloldali értékrend hol van jelenleg a baloldali pártokból? Sokkal inkább szabadelvűek lettek.

2017. aug. 14. 11:37
 13/40 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges vitatkozni vele. Nem látjátok, hogy elmebeteg? Hagyjátok rá! Mit kínlódtok vele?
2017. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Tudom. Orbán is elmebeteg. Legalábbis szerintetek :)
2017. aug. 14. 11:50
 15/40 anonim ***** válasza:
88%

"Miért, a szocializmusban nem vették a trafikot azoktól akik évtizedek óta trafikban dolgoztak."


Na, látod!

Itt a baj!

Orbán azokat az eredményeket, amiket a MAGYAR NÉP elért és azt amit mi MAGYAROK MEGTEREMTETTÜNK veszi el tőlünk.

A szabadságot. A szabad piacot. A nyugdíjakat. Az oktatást. Az egészségügyet.

Évekkel ezelőtt még Orbán is ezekért harcolt.

Azóta nem tudom, hogy mi ütött be neki ennyire, de sajnos kifordult a világ.

2017. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%

Azért elég nagy ostobaság vagy szándékos ferdítés, a francia prezidenciális kétfordulós választási rendszert összekeverni a magyar egyfordulós a miniszterelnököt és a köztársasági elnököt közvetett választási rendszerrel megválasztóval.


Bár most, hogy mondod, mikor Macron nyert a franciáknál több fideszes kis oldalacska kezdte ezt visítani, hogy a francia választási rendszer olyan mint a magyar és bezzeg azzal nincs baja büdös libsiknek, gondolom innen szedted ezt a hülyeséget.


Majd akkor kezd a magyar választási rendszert a franciához hasonlítani, ha nálunk is külön lehet szavazni a miniszterelnök személyéről két fordulóban, meg az országgyűlés tagjait is két fordulóban választjuk. igen a franciáknál az elnököt választják, de a hatásköre sok szempontból ugyanaz, tehát egy súlycsoportban nem a magyar köztársasági elnök van vele, hanem a miniszterelnök.

2017. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

"Miért, a szocializmusban nem vették a trafikot azoktól akik évtizedek óta trafikban dolgoztak."

Az ilyen hasonlatoktól maradtok örökké kádáristák!:) Jó fele halad az ország, hogy újra odajusson vissza. Nemzeti köpenybe öltözött kommunista ország lesz ez lassan. De, ha szerencsénk van, akkor előbb utóbb elmúl az összes olyan személy, aki visszasírja azt az időszakot. Remélem előbb jön el.

2017. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%
#11: Ja, hogy a szocializmus számodra az etalon? Értem.
2017. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
91%

"Miért, a szocializmusban nem vették a trafikot azoktól akik évtizedek óta trafikban dolgoztak."


Ja, értem. Ha nekik szabad, akkor a Fidesznek is. Hamarosan meg jön az új ÁVH is, mert az is volt a szocializmusban?

2017. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%

Kerdezo:


"Miert valasztasi csalas amit a fidesz muvel es az ahhoz hasonlo angol rendszer miert nem az?" (mert a francia rohadtul nem hasonlit ra...)


Egyszeru pelda: En nagyon jol tudok futni, te nem, viszont nagyon jo uszo van. Van egy nagy verseny, ahol van uszas, van futas, miegymas - a gyoztes meghatarozhatja a kovetkezo evben a versenyszamokat. Eddig a legtobben nem valtoztattak, csak akkor, ha a tobbiek is egyetertettek.


Ekkor jovok en, es nyerek. Mivel en jol futok, ezert fogom, es az osszes tobbi versenyszamot megszuntetem, csak rovid, kozep es hosszu tav futas lesz. Megvolt ehhez minden jogom? Meg. Egy mocskos szemetlada vagyok? Az bizony. Szandekosan ugy alakitottam a dolgokat, hogy te piszkosul megszivd, mivel en tudtam, hogy melyik felallas lesz nekem jovore a legjobb.


A fidesz pontosan ezt csinalta: ugy alakitotta at a valasztasi rendszert, hogy csak neki legyen jo.


Miert nem csalas ez mashol (pl az angoloknal)? Mivel naluk ez egy regi, KOZOS megegyezes. Mindenki erre a versenyre keszul, az emberek generaciok ota ebben a versenyben vannak. A magyar rendszerrel sem lett volna gaz pl egy jelentos (tobb parti) egyetertessel, vagy nepszavazassal. Viszont erovel attolni azt a rendszert ami nyiltan a fidesznek kedvez bizony valasztasi csalas. Ugyanazt megcsinalni szeles koru egyetertessel pedig egy demokratikus folyamat.


Tudod, amikor ugy dontesz, hogy dietazni kezdesz mert fogyni akarsz az egeszseges eletmod. Ha en bezarlak a pincebe es hetente csak egy tal hig csirkelevest kapsz meg salatat az kinzas es buncselekmeny, akkor is, ha a latszolagos vegeredmenye ugyanaz.

2017. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!