Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért sértődn...

A balliberálisok miért sértődnek meg, hogyha összefüggésbe hozzák őket Sorossal, amikor az ő álláspontját ismételgetik?

Figyelt kérdés

Ugyanazt mondják,ugyanaz az az álláspontjuk például migráció kapcsán, mint Sorosnak.


Ez nem lehet teljesen véletlen.

A balliberális szervezeteket meg bizonyított,hogy Soros fizeti.


2017. máj. 28. 20:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Először konkretizáld pontosan, hogy kiket értesz balliberális alatt, hiszen ha nem teszed, akkor 1000%, hogy hamis amit írsz, mert lesz akire nem igaz.


Szóval kik azok, akiknek ugyanaz az álláspontjuk, mint Sorosnak?

Mi az álláspontja Sorosnak?

Mi az álláspontja a "balliberálisoknak"?


Balos nem vagyok, liberális vagyok, ellenzem az ellenőrzés nélküli migrációt, de támogatom a szigorúan ellenőrzött (és a bűnözőkkel szemben keményen fellépő, gazdasági migránsokkal szemben nem megengedő) befogadást.

Én most balliberális vagyok, vagy sem?

2017. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Kb egy ilyen kérdést tettél fel: A jobberek miért sértődnek meg, hogyha összefüggésbe hozzák őket Hitlerrel, amikor az ő álláspontját ismételgetik?
2017. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%

Hát nem Hitler találkozott Orbánnal, hanem Soros az európai bizottsággal.

Ez a nagy különbség kispofám.

2017. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

21%, Orbán is találkozott az EB-vel.

A múltkor találkoztam az utcán Zacher Gáborral. Akkor én most orvos vagyok, vagy páciens?:D

Hülyeségek helyett inkább válaszolj arra a pár feltett kérdésre, amit eddig valamilyen oknál fogva elfelejtettél megválaszolni...

2017. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

1#


A válaszod nem helytálló, mindegyikőtök ezt mondja, mégis ha tehetnétek a fogaitokkal bontanátok le minden egyes határkerítést Európában.Ez kissé ellentmondásos.


Az EU-ra bízni a határvédelmet meg, mintha a káposztát bíznád a kecsére.

A vezérkar tele van olyan bolond politikusokkal, mint Juncker,Merkel,Renzi.

Ameddig ők toppon vannak, addig az EU egy megbízhatatlan liberális szervezet marad.

Pontosítok, ameddig nem a kint tartás,be nem engedés a cél,illetve a már beengedettek kipenderítése,hanem a betelepítések/beengedések.

2017. máj. 28. 21:04
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg kéne nyitni a határokat, és el kéne törölni minden szociális juttatást a migránsoknak. Aki a jobb élet reményében jön, és hajlandó tenni érte, az jöjjön. Aki nem, az menjen. Tudtommal Soros álláspontja az, hogy erős szociális politikával kell elősegíteni a migránsok integrációját, amivel én nem értek egyet.


"Ugyanazt mondják,ugyanaz az az álláspontjuk például migráció kapcsán, mint Sorosnak."


Nem igaz. Sok liberális van a szigorú határellenőrzés mellett. Én fentebb leírtam a saját álláspontomat. Ha nem csak a TV-ből hallanál a liberálisokról, akkor tudnád, hogy nagyon sok az egyet nem értés.


"Ez nem lehet teljesen véletlen."


Mi? Hogy van egy olyan csoport, aminek egy része egy ügyben egyetért egy emberrel? Nem, ez tényleg nem teljesen véletlen. Ez szükségszerű. Szinte bármilyen nagyobb csoport és szinte bármely ember között fennáll ez a helyzet.


"A balliberális szervezeteket meg bizonyított,hogy Soros fizeti."


U wot m8? Ez mit jelent egyáltalán?


"Akkor, mi ez a hiszti?"


Itt TE hisztizel. Én még soha életemben nem hoztam fel Sorost. TI vagytok azok, akiket érdekel.


"Vállalják fel büszkén,hogy Sorosisták."


Szóval sorosista vagyok, ha egy olyan csoportba tartozom, aminek legalább egy része legalább részben egyetért legalább egy dologgal, amit Soros gondol? Akkor hitlerista is vagyok, sztálinista is, maoista is, trumpista is, obamaista is, assur-ban-apliista is.

2017. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

Elmondtam azt, hogy én mit gondolok, erre te azt állítod, hogy nem, én nem így gondolom.


Látom, te csak annyit vársz, hogy "igeeen, igazad van, mocskoslibsikpfujpfuj", nem pedig kérdést tettél fel, amire választ vársz.


Köszönjük Emese.

2017. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

# 3


Mondjuk ez szép lenne, ha Orbán jobboldali lenne, de ő csak ál-jobboldali.

2017. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjuk már, a kérdező egy troll, a szokásos libsizős, fel lehet ismerni abból, hogy nem tudja, az írásjelek után vesszőt szokás használni, meg hogy minden mondatot külön sorba ír.


Amúgy meg ha az Orbán-fanok leszakadnának arról, hogy komplett ideológiákat gyűlöljenek, már jobb hely lehetne az ország. Én például liberálisként nem ítélem el a jobboldali eszméket (nem Orbánra gondolok persze, mert ő egy szélkakas), nem építek mögé egy ellenségképet. Míg a Fidesz már csak abból él, hogy másokat gyaláz, na őket viszont utálom ezért.

2017. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Alain Delon ***** válasza:
65%
Nálad mi ez a hiszti?
2017. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!