Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fizetnek a második...

Meddig fizetnek a második világháborús károsultaknak?

Figyelt kérdés

Csak azok kapnak kárpótlást, akik közvetlen érintettek voltak a nácik és a hungaristák által elkövetett bűnöknek vagy a leszármazottaik is?

Ha a leszármazottak is, ők miért? Teljesen megértem hogy az érintettek miért kapnak, de ők ha nagyon kicsik voltak, akkor is 80 körüliek, felettiek mára. De ha kapnak a leszármazottaik is, ők miért?


2017. aug. 14. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem uszító és nem vettem észre hogy bárki ellen irányulna.

Kifejtenéd hogy hogy irányulhat egy kérdés valaki ellen?

Maximum a rasszistákat lehet uszítani.


Egyébként az én rokonságom is világháborús "károsult" volt, amikor a magyarokat deportálták a volt magyar területekről, és elvesztették minden vagyonukat a felmenőim.


Kaptak némi kárpótlást.

Ha valaki ennél többet kap, és ez kényelmetlen neki, arról nem az tehet aki megkérdezi, hogy meddig jár.

Illetve az utolsó része teljesen jogos kérdés, ha valaki nincs tisztában vele. (konkrétan én sem tudom a választ, de nem is izgatom magam ilyeneken)

2017. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg igen is rasszista, aki hovatartozás alapján akarja megtiltani hogy szóba hozzanak valamit/valakit.

Vagy róluk beszélni sem szabad, csak lesütött szemmel a megemlékezéseken? Máskülönben egyből rasszistanácifasiszta a kérdező?

Nemár.

2017. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!