Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért merült fel pont Kunhalmi...

Miért merült fel pont Kunhalmi az MSZP jelöltjének? Miért szavaznátok rá, ha rá kellene?

Figyelt kérdés

Azok a sokak akiknek joggal vannak fenntartásaik az mSZP-vel szemben, és nem óhajtanak oda szavazni a kormányváltásért sem, ha nem Botkát akkor pont Kunhalmit találnák meg változtatónak? Vagy akik neoliberális gazdasági modellt védő helyett echte baloldali fordulatra vágynak miért pont Kunhalmiban látnák azt?? Szerintem még rosszabb mint Botkát jelölni.

Én kétlem de ti mit gondoltok?


Honnan a hír forrás egyébként? Mert én még csak kérdésként feltevő cikkeket találtam.



2017. aug. 14. 21:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval mi venné rá az egyszerű állampolgárt arra, hogy Kunhalmit támogassa?
2017. aug. 14. 21:54
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát errű van szó. :) Akkor ki az a marha aki rá szavazna, tovább megyek, aki jelöltetné? Ez a kérdés.
2017. aug. 14. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak strómanok akik intézik ezt. A jelöltetést is meg a szavazást is.
2017. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha rá kellene szavazni ahogy te azt írtad akkor azért szavaznánk rá de mivel itt nincs diktatúra ahogy ezt sok ember itt a GYK-n gondolja ezért ha nem akarok nem szavazok rá
2017. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értette. Arra gondolt, hogy a MASZOP vezetője nem Botka lenne, hanem Kunhalmi.
2017. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Kunhalmi nekem szimpatikusabb Botkánál. Lásd Botka pár hónap alatt többször szembeköpte magát egyik napról másikra teljesen mást állitott
2017. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy nagyon kedves aranyos hölgy. Biztos vagyok benne, hogy nem fogja rosszabbul vezetni az MSZP-t, mint az eddigiek.
2017. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

"Egy nagyon kedves aranyos hölgy."

Igazi pártvezetői ismérvek!

MSZmP szint! Hithű(?) akkor megfelel (ez mondjuk mindegyik megélhetési kotsogre igaz).

Addig itt nem lesz "rend" míg nem lesz rendszerváltás.

Csereberéljük a módszereket, de jobb nem lett.

2017. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Arra gondolt, hogy a MASZOP vezetője nem Botka lenne"


Az MSZP-nek nem Botka a vezetője. Botka miniszterelnök jelölt. Ebben a minőségében szeretnék többen Kunhalmival lecserélni.

2017. aug. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%
Szerintem csak azért merült fel, hátha néhány kanos p*cs rászavaz. Na akkor lesz igazán maSZOP a párt neve.
2017. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!