Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mszpsek és Dk sok, miért pont...

Mszpsek és Dk sok, miért pont ezeket a pártokat választottátok?

Figyelt kérdés

Leírnátok mi a jó ebbe a két pártba?


Az ilyen érvelést kérlek mellőzzétek hogy tudom hogy szarok vagyunk, de nézzetek Vikire.



2015. jún. 2. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
tudom, hogy kérted, hogy mellőzzük az ilyen érveléseket, de szerintem a legtöbben, akik rájuk szavaznak (beleértve engem) azért teszik ezt, mert minden más parlamenti párt túl piac és EU ellenes vagy simán korruptabb és pénz-éhesebb, mint az MSZP, egyetlen kivétel az LMP, ha esélyük lenne kormányt váltani lehet, hogy rájuk szavaznék...
2015. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Én LMP-s vagyok, de inkább az MSZP felé húzok, ha a "nagyokról" van szó, a Fideszt, és a Jobbikot utálom, pont ezért, mint amit az előző írt.

Az MSZP kormány nem volt olyan rossz, csak Orbán mindig keltette ellene a hangulatot, most meg nincs ilyen ellenzék.

Már most is rossz irányba haladnak a folyamatok, de sajnos a Jobbik ugyanezt csinálná, csak sokkal nagyobb mértékben.

Olyan párt kell, ami a nyugati orientáció felé tereli az országot, nem kelet és Putyin felé. OV-nek inkább az autokratikus hatalmak tetszenek.

Sajnos az MSZP-ben is igen sok az unszimpatikus ember, tisztelet a kivételnek, ezzel a garnitúrával lehetetlen lenne kormányt váltani.


Én az elsőnek a fordítottja vagyok, LMP-re szavazok, de csak akkor szavaznék az MSZP-re, ha lenne esélyük kormányt váltani.

2015. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hozzám közelebb áll, amit ők képviselnek. Nyugatos demokráciát szeretnének, valamint a mindenekfelett álló állami hatalmat, bürokráciát akarják csökkenteni, sokkal nagyobb hangsúlyt helyezve az egyéni felelősségvállalásra, mint az államira. Persze még van egy jó pár dolog, de talán ezek a legfontosabbak...
2015. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A baj, hogy ők már lejáratták magukat, nyakig korrupt mindegyik. Ha a baloldali pártok közül hiteleset kell mondanom, akkor az LMP. Bár ő nem baloldaliként definiálja magát.
2015. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a liberális piacgazdaság pont, hogy azt jelentené, hogy azzal kereskedünk akivel nekünk megéri. Érdekes, hogy ehhez képest a liberális pártok azt akarják, hogy zárjuk le a keleti határainkat és csak a nyugattal barátkozzunk egyoldalúan. Piaci orientáció kell nem politikai alapú "nyugati".
2015. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezekre a pártokra csak a libsik vagy a "döntsükmegakétharmadot" hozzáállású emberek szavaznak, akik abban a tévhitben élnek, hogy a Jobbik náci párt.
2015. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Ezekre a magyarellenesek szavaznak, meg a "csakneazokamásikaknyerjenek" típusok.
2015. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom .. a hülye mszp tek 12 évet volt kormányon

és hol van az ország? ez nem csak fityesz felelőssége!

Stupidity never knows limit

2015. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

és mi a baj a "csakneazokamásikaknyerjenek" típusokkal?

szerinted mit csináljon az ember ha nincs olyan (népszerű) párt, aminek a szellemiségével azonosulni tud?

szavazzon arra, amelyiket teljes mértékben hitelesnek találja és egyet ért vele, még ha teljesen nyilvánvaló, hogy nem jutnak 0,5 fölé?

2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez lenne a lényege a többpártrendszernek, ha bárhol is rendeltetésszerűen működne.
2015. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!